Sadakatsiz ve Sen Çal Kapımı’nın Güzelleri Arasında Pişti Krizi! Melis Sezen Hande Erçel’i mi Taklit Ediyor?

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Sadakatsiz ve Sen Çal Kapımı’nın Güzelleri Arasında Pişti Krizi! Melis Sezen Hande Erçel’i mi Taklit Ediyor?

Hayatları, ilişkileri hatta giyim tarzlarıyla her zaman gözler önünde olan ve her adımları takip edilen ünlü isimler için en büyük kabuslardan birisi de pişti olmak malum. Ve zaman zaman herkesin başına gelen bu durum şimdi de Melis Sezen ve Hande Erçel’in başına geldi. Acaba hangi isim diğerini taklit ediyor dersiniz?

Kim Kimi Taklit Ediyor?

hande erçel sen çal kapımı

Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen ve Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel bu sezonun en çok takip edilen ve beğenilen isimlerinden olmayı başardılar. Tabi bu başarıda oyunculuk performansları kadar güzellikleri ve tarzları da önemli oldu açıkçası. Özellikle her iki güzel oyuncunun da giyim tarzları çok konuşuldu, çok takip edildi. Fakat bu takip sırasında bomba gibi bir detaya rastladık. Ve bu rastlantı Acaba “Melis Sezen Hande Erçel’i taklit mi ediyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Tehlikeli Sorular

Melis sezen - Sen çal kapımı

Kim ne giymiş, nereden giymiş, kimden görüp giymiş? Bu sorulardan en tehlikelisi “Kimden görüp giymiş?” olanı elbette. Şimdi bu soruyu bu senenin en popüler isimlerinden olan Hande Erçel ve Melis Sezen için soruyoruz. Zira ikili aynı kıyafetle görüldü ve bu da sosyal medya takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Bir Pembe Tulum Her Şeyi Değiştirir

Melis Sezen Sadakatsiz

Hande Erçel ve Melis Sezen’in pişti olmalarına neden olan o kıyafet Nocturne marka pembe bir tulum. Melis Sezen’in dizinin sezon finalinde giydiği tulum yine oyuncuya çok yakışan bir detay olarak akıllarda kalmıştı. Ta ki, Hande Erçel’in de aynı tulumla çekilen fotoğrafını görene kadar. Ama hangi güzel oyuncunun bu tulumu ilk önce giydiğini sorarsanız cevabımız Hande Erçel olacak.

Bundan 3 hafta kadar önce pembe tulumla bir paylaşım yapmış Hande Erçel. Hatta Nocturne markası için bir reklam filminde oynayan Erçel’in tuluma Melis Sezen’den daha önce ulaştığını da söyleyebiliriz.

Ev Pozları da Pişti Olmuştu

hande erçel

Hande Erçel ve Melis Sezen’in geçmişten gelen piştilikleri de bulunuyor. Hande Erçel’den sonra yine böyle bir poz paylaşımı yapan Melis Sezen o zaman da çok konuşulmuştu.

Melis Sezen
Benzer Haberler

İrem 10 Haziran 2021

2. Fotoğrafı kim kimden kopya çekti bilmiyorum ama 1. Stilistler giydiriyor sonuçta dizide giydiği kıyafet bence hande 1. Kopya çekmiş olabilir

Sindirella 11 Haziran 2021

Ay bu oyuncular Erçel ailesi’nin kızlarını kıskanıyor valla, önce Fahriye Evcen Gamze Erçel’in giydiği beyaz elbisenin aynısını yani siyahını bir hafta sonra giydi. Şimdi de Melis Sezen Hande Erçel’in 3 hafta önce giydiği elbise bin aynısını giydi rengi bile aynı.Bu oyuncular amma da kiskançmış, kıskanmayın başkalarından kopya çekerek pişti olmayın o giydiniz elbiseler sadece Hande ve Gamze’in üstünde güzel olur, size hiç yakışmaz o elbiseler 😄😄

Havva Aksoy 11 Haziran 2021

Bence taklit değil Melis Sezer ondan daha iyi

Öznur 11 Haziran 2021

Bence Melis sezeer Hande erçeli taklit ediyor

Betul sezer 11 Haziran 2021

Melisanin ev pozuna bakarken koch bir bebegin yuzune kendi yuzuhu eklemis sandim col guldum)))))))

Visne 11 Haziran 2021

Hande ablama daha çok yakışmış ama olabilir bence bu olay da büyütülecek bi sey yok

Vfffggv 11 Haziran 2021

Bence hade ercer taklit etmiyor

Yorum Yaz