Kardeşlerim Dizisinin Genç Başrolü Netflix Projesiyle Seyirci Karşısına Çıkacak! Peki Kardeşlerim’den Ayrılıyor mu?

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Kardeşlerim Dizisinin Genç Başrolü Netflix Projesiyle Seyirci Karşısına Çıkacak! Peki Kardeşlerim’den Ayrılıyor mu?

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, ayrılık dedikoduları ile çalkalanıyor. Dizinin genç başrol oyuncusunun Netflix’te yayınlanacak bir proje ile gündeme gelişi, ayrılık iddialarını güçlendiriyor.

Kardeşlerim Çok Sevildi

2021 yılının dizi sezonuna damgasını vuran Kardeşlerim, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Anne ve babalarını kaybeden dört kardeşin verdiği hayat mücadelesini konu alan dizi, reyting sıralamalarında üst sıralara yerleşmeyi başarıyor.

blank

Dizide özellikle genç başrollerin aşk hayatları, oldukça ilgi görüyor. Doruk ile Asiye birbirilerine çok yakıştırılırken Kadir ile Melisa arasında filizlenen aşk da izleyenleri heyecanlandırıyor. Hal böyle olunca Netflixte yayınlanacak yeni bir proje ile adı anılan Halit Özgür Sarı’nın diziden ayrılma ihtimali seyirciyi üzüyor.

Kardeşlerim’den Ayrılacağı İddiaları Ortaya Atıldı!

blank

Kardeşlerin en büyüğü Kadir’e hayat veren Halit Özgür Sarı, Netflix’te yayınlanacak olan Geçen Yaz adlı filmde başrolleri Ece Çeşmioğlu, Aslı Malbora ve Fatih Şahin ile paylaşıyor. Gençlikte yaşanan yaz aşklarını konu alan film 9 Temmuz’da izleyiciyle buluşuyor.

blank

Geçen Yaz haberi ile birlikte kulislerde Halit Özgür Sarı’nın Kardeşlerim’den ayrılacağı konuşuluyor. Ancak genç oyuncu kardeşlerini yalnız bırakmıyor! Performansı ile dikkat çeken oyuncu, Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterine hayat vermeye devam edecek. Projenin bir film oluşu genç oyuncu Halit Özgür Sarı’yı Kardeşlerim’den alıkoymayacak.

Geçen Yaz ile de Çok Konuşulacak!

blank

Öyle görünüyor ki Halit Özgür Sarı, Kardeşlerim’de sergilediği oyunculuk kadar Geçen Yaz ile de konuşulacak. Netflix’te seyirci ile buluşacak olan Geçen Yaz, genç oyuncunun rol aldığı ilk sinema filmi olacak. İlk olarak Diriliş Ertuğrul’da Süleyman Alp olarak izlediğimiz Halit Özgür Sarı, sonrasında Şampiyon, Hakan Muhafız ve Kırmızı Oda’da yardımcı oyuncu olarak yer almıştı. Kardeşlerim ile ilk başrol deneyimini yaşayan oyuncu, Geçen yaz filminde de ana karakter olarak karşımıza çıkacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz