Demet Akalın’a Sokağa Çıkma Yasağı Vız Geldi! Bakın Pazar Gününü Nerede Geçirdi

Buket S

Haberler

23 Mayıs 2021

Demet Akalın’a Sokağa Çıkma Yasağı Vız Geldi! Bakın Pazar Gününü Nerede Geçirdi

Covid19 salgını nedeniyle alınan tedbirlerin en başında Cuma akşam saat 21.00’de başlayıp Pazartesi sabah 05.00 itibarı ile biten sokağa çıkma yasağı yer alıyor. Ancak alınan önlemler bazı vatandaşlar için ne yazık ki söylenen bir söz olarak kalıyor.

Yasağı Hiç Takmadı!

Yasağı takmayan isimlerden biri de Demet Akalın’dı. Ünlü şarkıcı hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağına rağmen pazar gününü dışarıda geçirdi. Daha önce de yasaklar esnasında Uludağ’a giden Akalın ve ailesinin bu tatili takipçileri tarafından çok eleştirilmişti. Akalın o eleştirilere “3 gün önce kar otellerin hepsine izin çıktı! Madem meraklısın bu işlere önce oku” şeklinde tepki göstermişti. Kurallara riayet ettiğini belirten Akalın’ın bu ihlali tüm takipçilerini düşündürdü.

Tek Vukuatı Sokağa Çıkmak Değildi!

blank

Akalın’ın tek vukuatı bu değildi. Geçtiğimiz yaz arkadaşları ile Alaçatı’da tatil yaptığı sırada, bir restoran çıkışında maskesiz görüntülenen şarkıcı, “Biz zaten aynı evde kalıyoruz, o yüzden maske takmama gerek yok” şeklinde duruma açıklık getirmişti.

blank

Ancak Demet Hanım’ın bu düşüncesi çok uzun sürmemişti. Karşıdan gelen polisleri görür görmez maskeye sarılan Akalın, bir anda kurallara uyan vatandaş olmuş, görev başındaki polis memurlarıyla selamlaşmayı da ihmal etmemişti. Hal böyle olunca sokağa çıkma yasağına rağmen Pazar gününü annesini ziyaret ederek geçiren Demet Akalın’ın bu hamlesi bizleri şaşırtmadı. Ancak gözler Akalın’ın yanında Hira ve Okan Kurt’u aradı.

Faruk K Eşliğinde Yol Aldı!

Faruk K’nın seslendirdiği Sezen Aksu şarkısını dinleyerek yol alan Demet Akalın’ın durağı annesinin evi oldu. Ortigillerin Demet’i bahçeye girer girmez annesinin yeni diktiği çiçeklere yöneldi, o görüntüleri sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Şenay Akalın’ın rengarenk bahçesi, görenlerin içini açtı.

Ailesi ile Hasret Giderdi!

blank

Şenay Hanım’ın tek konuğu kızı değildi. Demet Akalın dayısı ve yengesi ile de hasret giderdi. Alaçatı da yapacakları tatil hakkında konuşup planlar yapan Akalın ve dayısının mutluluğu seslerinden bile anlaşıldı. Ailenin pazar keyfine yaş pasta ve kahve eşlik etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz