Masumiyet Dizisinde Keyifler Yerinde! Hülya Avşar Ayna Karşısında Bornozla Eğlendi

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Masumiyet Dizisinde Keyifler Yerinde! Hülya Avşar Ayna Karşısında Bornozla Eğlendi

Masumiyet dizisinin çekimleri esnasında setteki bir anını paylaşan Hülya Avşar’ın keyfi oldukça yerinde anlaşılan. Ayna karşısında bornozuyla müzik dinleyip dans eden Hülya Avşar bu eğlenceli videoyu sevenleriyle paylaştı.

Bir Elinde Cımbız Bir Elinde Ayna

Instagram hesabından yukarıdaki videoyu paylaşan ünlü sanatçı Hülya Avşar keyifli mi keyifli bir set anısı paylaştı takipçileriyle. Adeta bir elinde cımbız bir elinde ayna. Neşesinin oldukça yerinde olduğu görünen sanatçının ayna karşısında bornozuyla oldukça eğlenceli vakit geçirdiği her halinden belli.

Masumiyet’in Mutluluğu mu Acaba?

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar’ın yer aldığı Masumiyet dizisi geçtiğimiz hafta ekranlarla buluştu. Uzun bir süredir film ve dizilerde göremediğimiz Hülya Avşar da nihayet Masumiyet ile yeniden ekranlara kavuşmuş oldu. Fakat dizi şimdilik konusundan çok iki dominant oyuncu ile daha çok konuşuluyor.

Cemiyet Hayatının Kibirli Karakteri Hale Ilgaz

blank

24 Şubat günü Fox TV’de ekranlara gelen Masumiyet dizisinde Hülya Avşar çocuklarına çok düşkün olan Hale Ilgaz karakterini canlandırıyor. Son derece kibirli ve kusursuz bir cemiyet kadını rolündeki Hülya Avşar bu rolü canlandırmakta hiç de zorluk çekmeyecek gibi görünüyor. Hatta öylesine rahat ki, set aralarındaki rahat ve keyifli hallerini sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Deniz Çakır’ın Hülya Avşar Kıyaslaması

blank

Dizinin bir diğer çok konuşulan oyuncusu da Deniz Çakır tabii ki. Güzel oyuncu Deniz Çakır ise geçtiğimiz günlerde sette yarattığı bir krizle gündeme gelmişti. Belki de her şey Hülya Avşar’ın sette bir spor alanı talep etmesiyle başladı. Bu talep yerine getirilince de Deniz Çakır’ın aklına neden kendi karavanının küçük olduğu geldi. Kendi karavanının Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un karavanında daha küçük olduğunu söyleyerek tepki gösterdi. Hatta bununla da yetinmedi rol arkadaşları Serkan Tütüncü ve İlayda Alişan’ın karavanına el koydu. Deniz Çakır’ın takipçilerden tepki görmesi ise uzun sürmedi.     

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz