Demet Akalın’ın Aralıksız Reklamları Sonunda İşe Yaradı! Bi Daha Diye Diye Sonunda Başardı

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Demet Akalın’ın Aralıksız Reklamları Sonunda İşe Yaradı! Bi Daha Diye Diye Sonunda Başardı

Demet Akalın pandemi nedeniyle müzik sektörünün uğradığı sıkıntıları her zaman en çok dile getiren isimlerden birisi oldu. Sonunda onu kendisine getiren ve iyi hissettiren tel şeyse yeni şarkısı “Bi Daha Bi Daha” oldu. Yeni şarkısı ile her anlamda yüzü gülen Demet Akalın’ın yüzü bir de Spotify’dan güldü.

Dinlenme Sayısı Yüzünü Güldürdü

Son zamanlarda en çok konuşulan ve dinlenen şarkıların başında Demet Akalın’ın “Bi Daha Bi Daha” şarkısı geliyor malum. Söz ve müziği Sinan Akçıl’a, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu ve Nurettin Çolak’a ait olan şarkının klip yönetmenleri ise Said Dağdeviren ve İdil Dizdar. Yazın gelmesiyle beraber bir rutin olarak piyasalara giren Demet Akalın birlikte çalıştığı bu ekipten oldukça memnun olsa gerek. Çünkü şarkı piyasaya girdiği ilk andan bu yana oldukça büyük sayıları peşinden sürüklüyor diyebiliriz.

Milyonlarca Dinleme

Pandemi sürecinde müzik sektörünün görmüş olduğu zarardan en çok bahseden isimlerden birisi hepimizin bildiği gibi Demet Akalın olmuştu. Konser veremediği için geçinemediğini söyleyen ve akabinde alışveriş tutkusu ve lüks tatilleriyle hep gündemde olan Akalın için sonunda mutlu son geldi. Müzik çalışmalarına Sinan Akçil’in şarkısı ile yeniden başlayan Demet Akalın “Bi Daha Bi Daha” ile yeniden sahalara geri döndü. Ve klibi YouTube’da milyonlarca kez izlenirken dijital müzik mecrası olan Spotify’da da bugün tam 1 milyon dinlemeye ulaştı.

Bodrum’a Açılıyor

Şarkısını çıkartır çıkartmaz soluğu Amerika’da alan Demet Akalın yurt dışı konserlerini bitirdikten sonra ülkeye geri döndü. Burada da pandemi yasaklarının gevşemesinin ardından önce Çeşme Alaçatı’da mekanlarda söyleyen Akalın şimdi de Bodrum’a doğru açılıyor. Bugün sosyal medya hesabından paylaştığı bir gönderide 11 Temmuz’da Bodrum Pasha’da olacağının müjdesini paylaşmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz