Fırat ve Taylan Arasındaki Gerilim Tırmanıyor: Naz ise Fırat’a Dünyaları Unutturmak Üzere! Aşkın Tarifi 6. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Fırat ve Taylan Arasındaki Gerilim Tırmanıyor: Naz ise Fırat’a Dünyaları Unutturmak Üzere! Aşkın Tarifi 6. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni yaz dizilerinden birisi olan Aşkın Tarifi’nde Naz ve Fırat’ın yakınlaşmaları Taylan’ı gittikçe daha fazla huzursuz ediyor. Ancak her ne yaparsa yapsın ikili bir şekilde birbirlerine daha fazla yakınlaşıyor. Dizinin 5. bölümünde yaşananlar ve Aşkın Tarifi 6. bölüm fragmanı!

Aşkın Tarifi 5. Bölümde Neler Olmuştu?

En son nişan gecesinde olanlar ardık iki taraf için de durumları değiştirmeye başlar. Naz ve Fırat bir yandan gitgide yakınlaşmalarını içlerinde tartmaya başlar. Ama diğer yandan Fırat’ın Taylan’a olan öfkesi daha da artar. Taylan’ı alt etmek için tüm arkadaşlarını seferber eder. Aynı şekilde Taylan da Fırat’dan rahatsızdır ve onu hayatlarından çıkarmak için Fırat’ın açığını aramaya başlar. Bu konuda da Atilla’ya Fırat’ı araştırması için görev verir. Diğer yandan Fırat kebapçının borcunu üstlenince Sultan vicdan azabı çekmeye başlar.

blank

Naz arkadaşı ile birlikte restoranın mutfağında bir dergi çekimi planlar. Hatta Naz ve Fırat birlikte bir televizyon programına da katılırlar. Bu esnada Fırat Naz’a Taylan’la olan ilişkisini yeniden gözden geçirmesi gerektiğini söyler. Ancak Taylan’ın kendisini araştırmaya başladığından habersizdir.

Aşkın Tarifi 6. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 6. bölümde ise Taylan Fırat’la ilgili yaptığı araştırmanın sonucunda bir adım öne geçer. Fırat’ı tehdit ederek işi bırakmasını ve Naz’dan uzak durmasını söyler. Ancak Fırat ve ekibi Taylan’ın bu hamlesine daha fazla hırslanırlar. Bu arada Fırat yolda eski nişanlısını görür. Ve onu gördüğünde yaptıklarının artık onunla bir ilgisi olmadığını, tamamen Naz için bu planın içinde olduğunu fark eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz