Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’a Sezon Finali Yaramadı! Oyuncunun Son Halini Görenler Kısa Süreli Bir Şok Geçirdi

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’a Sezon Finali Yaramadı! Oyuncunun Son Halini Görenler Kısa Süreli Bir Şok Geçirdi

Kanal D’de ekranlara gelen, başrollerini Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen’in paylaştığı Sadakatsiz dizisi sezon finali ile sezona mola verdi. Ancak bu mola Caner Cindoruk’a pek de yaramamış gibi görünüyor. Zira dizinin Volkan’ı neredeyse tanınmayacak halde.

Bildiğimiz Volkan Stildi

Dizide Melis Sezen ve Cansu Dere ile partner olan Caner Cindoruk Volkan karakteri ile her zaman bakımlı, her zaman kendine özen gösteren bir karaktere hayat veriyor. E hal böyle olunca da Volkan ekranlardan sürekli pahalı takımlar, pahalı aksesuarlar ve lüks bir hayat tarzı beğenisi ile izleyenleri büyülüyor. Tabi rolü gereği her ne kadar birçok kadın izleyiciyi sinirlendiriyor olsa da o farklı bu farklı sonuçta. Sonuçta her ne olursa olsun yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

Tanıyamadık

Ancak şu aralar Çeşme’de tatilde olan Caner Cindoruk kendi Instagram sayfasından paylaştığı bir fotoğrafla tüm hayranlarını şaşırttı. Sakal bırakan hali ile bir bitkin bir yılgın görünen Caner Cindoruk’un dizideki halinden eser yok. Volkan nerde Caner Cindoruk nerde?

Mavi Düşleri Kaybetmemek Lazım

Caner Cindoruk, Sadakatsiz dizisinin yanı sıra çok yakında izleyicilerle buluşacak olan Adana Demirdpor Yıkıla Yıkıla belgeselinde de yer alıyor. YouTube’da yayınlanan kısa bölümlerden gördüğümüz kadarıyla Caner Cindoruk Adana Demirspor’a dair duygularını anlatıyor. Takıma çok inandıklarını ve çok ağladıklarını anlatırken bile duygulanan başarılı oyuncunun bu son projesi de hayranları tarafından merakla bekleniyor. Belgeselde takım hakkında konuşan Caner Cindoruk ayrıca Adana Demirspor’un sloganlaşan bir cümlesine de yer veriyor: “Mavi düşleri kaybetmemeliyiz” diyen Cindoruk bu sloganla belgeselin tanıtımına damgasını vuruyor. Caner Cindoruk belgesel tanıtım videolarında da değişen yeni tarzı ile dikkat çekmişti. Bıraktığı bıyık ve bu yeni tarzı belgesel için midir yoksa Sadakatsiz için büyük bir değişiklik gereksiniminden midir bunu da yakında öğreniriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz