Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Sonunda Volkan’ı Unutuyor mu? Güzel Oyuncu Yeni Aşkını İtiraf Etti

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Sonunda Volkan’ı Unutuyor mu? Güzel Oyuncu Yeni Aşkını İtiraf Etti

Yaz tatili nedeniyle sezon finali yaparak ekranlara veda eden Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından Melis Sezen sosyal medyada beklenmedik bir şekilde aşkını itiraf etti. Hatta itirafını sarmaş dolaş bir fotoğrafla dile getiren güzel oyuncu hayranlarını adeta şaşkına uğrattı. İşte Melis Sezen’in yeni aşkı ve aşk itirafı!

Beklenmedik Aşk

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından birisi olan ve Derin karakterine hayat veren Melis Sezen bugün sosyal medya hesabından aşkını ilan etti. Bir süredir aşk ilişkisi hep merak edilen ama bilinmeyen Sezen, sonunda bu aşkı kendisi açıkladı. Ama hiç düşündüğünüz gibi değil. Yiğithan Yılmaz ile sevimli mi sevimli bir sarılma anını paylaşan Melis Sezen story’si ile yine hayranlarının beğenisini topladı.

Tiyatro Hayatının Parçası

blank

2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul’da doğan Melis Sezen, ailesinin vermiş olduğu destekle tiyatroya başlayan şanslı isimlerden birisi. Daha 12 yalında tiyatroya ilgisi olduğunu anlayan annesinin kendisini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazdırması ile tiyatro macerası başlar. Ve o yaşından itibaren drama eğitimi alan güzel oyuncu bir yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldıktan sonra Silivri’de Ali Solmaz Tiyatrosu’nda Cümbüş-ü Hospital adlı oyunda oynar. Sezen aynı zamanda da Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olur.

Televizyon Dünyasının Sevilen İsmi

blank

Televizyon dünyasına 2016-17 yılları arasında Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle başlayan Melis Sezen bunun ardından Siyah İnci dizisinde “Ebru” karakterine hayat verir. Sinema sektöründe ise oynadığı ilk film Dünya Hali’dir. Ardından Tilki Yuvası, Bizim İçin Şampiyon filmleri gelir. 2019 yılında Leke dizisinde “Yasemin” olarak gördüğümüz Sezen’i sonrasında Sevgili Geçmiş dizisinden “Deren” olarak görürüz. Son olaraksa Sadakatsiz’de izleyicileri kimi zaman kızdıran ama her daim hayranlarının beğenisini toplayan Derin karakteri ile ekranlara geliyor güzel oyuncu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz