Demet Akalın’ın Hedefinde Bu Kez Şükran Ovalı ve Caner Erkin Var: “Bir kez bile çağırmadılar…”

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Demet Akalın’ın Hedefinde Bu Kez Şükran Ovalı ve Caner Erkin Var: “Bir kez bile çağırmadılar…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bu kez komşusu olduğu Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftine sitem etti. Akalın’ın derdi beraber bir kahve bile içememek!

demet akalın fotoğrafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, şarkıları kadar dobra açıklamaları ve girdiği polemiklerle de meşhur. En içi dışı bir ünlülerden biri olan Akalın, sosyal medyada yaptığı yorumlarla sürekli sansasyon yaratıyor. Birkaç aydır devam eden “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında da çeşitli konulardaki görüşlerini ve şikayetlerini her gün bizimle paylaşıyor.

Demet Akalın’ın bugünkü hedefinde ise ünlüler camiasının en mutlu çiftlerinden Şükran Ovalı ve Caner Erkin vardı. Ünlü şarkıcının ikiliye sitem etme sebebi ise komşuluk!

Yıllardır Komşular!

Caner Erkin ve Şükran Ovalı

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, başarılı futbolcu Caner Erkin’le 2017’nin ocak ayında Roma’da dünya evine girdi. Emirgan’da yaşamaya başlayan çiftin evlerine hırsız girdi. Çareyi taşınmakta bulan çift, aynı yılın haziran ayında Beykoz’daki Acarkent’ten lüks bir villa satın aldı. Böylece eve tekrar hırsız girmesi riski minimuma indi. Üstelik yan komşuları da ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu!

Bir Kahve Bile İçememişler!

Demet Akalın

Demet Akalın, “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının bugünkü bölümünde komşularını çekiştirdi! Ünlü şarkıcı, Şükran Ovalı ve Caner Erkin çiftinin uzun süredir yan komşusu olduğunu söyledi ve ekledi: “Bugüne kadar beni bir kez olsun kahveye bile çağırmadılar!” Demet Akalın, bu duruma bir hayli kırılmış gibi görünüyor!

Ünlü şarkıcının bu sitemi sosyal medyada şaşkınlıkla karşılandı. Kimi kullanıcılar “Komşuluk ölmüş” derken kimi kullanıcılar da “Demet Akalın’ı çağırmaya mecburlar mı” diye sordu.

Demet Akalın ve Şükran Ovalı

Ne dersiniz, Demet Akalın’ın bu sitemi işe yarar mı? Belki de birkaç gün sonra Demet Akalın ve Şükran Ovalı’nın karşılıklı kahve içtikleri bir fotoğraf görürüz!

Benzer Haberler

Mine 20 Ocak 2021

Yeni taşınan komşuya hoş g
eldine gidilir beni çağırmadı denilmez

Yorum Yaz