Nilperi Şahinkaya, Aynen Aynen’den Rol Arkadaşı Kerem Bürsin’in “Gerçek Yüzü”nü Paylaştı

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Nilperi Şahinkaya, Aynen Aynen’den Rol Arkadaşı Kerem Bürsin’in “Gerçek Yüzü”nü Paylaştı

Kerem Bürsin ile Nilperi Şahinkaya Blutv’de yayınlanan “Yaşamayanlar” dizisinin setinde çok iyi bir uyum yakalamış olacaklar ki her seferinde birbirlerine takılmadan edemiyorlar. Şu sıralar yine “Aynen Aynen” adlı, her bölümü 8-10 dakika uzunluğunda olan bir Blutv dizisinde başrolleri paylaşıyorlar.

İlk Taşı Kerem Bürsin Atmıştı

Kerem Bursin ? Deniz in Aynen aynen ? | Serie tv

Yaşamayanlar dizisindeki meşhur öpüşme sahnesinde Nilperi Şahinkaya için “Ağzı soğan, sarımsak kokuyor!” mesajı veren Kerem Bürsin bir röportajında daha önceki öpüşme sahnelerinden bahsediyordu. Güneşi Beklerken dizisinden rol arkadaşı Hande Doğandemir için “Güneşi Beklerken’ dizisinde her saniye öpüşme sahnesi çekiyordum. Başrolü paylaştığım Hande Doğandemir’le öpüşmemizi pek hatırlamıyorum ama ağzı kokmuyordu.” şeklinde konuşan Kerem Bürsin, Nilperi Şahinkaya için ise “Soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da ‘Gel beni öp’ diyordu.” ifadelerini kullanmıştı.

Elbette Bu Şakayı Anlamayanlar Oldu

blank

Kerem Bürsin’in esprisini anlayıp gülenler kadar anlamayıp olayı bambaşka boyutlara taşıyanlar da olmuştu. Bunun üzerine Bürsin yine bir programa bağlanmış ve “O haberler çıktığında burada değildim. Olay nerelere geldi. Nilperi benim ekran önünde aşkım, ona aşığım! Onunla çalışmak acayip keyifli bayılıyorum ona ilk projemizden beri ona hayran kaldım. İnanılmaz bir partner onunla her zaman çalışmak isterim.” sözleriyle Nilperi Şahinkaya ile arasının çok iyi olduğunu, onu çok sevdiğini söylemişti.

Kader Onları Yeni Dizide Yine Bir Araya Getirdi

Aynen Aynen dizisi bitti mi?

YouTube’da başlayan ve sonrasında Blutv’ye transfer olan Aynen Aynen dizisinden Uraz Kaygılaroğlu’nun ayrılması ile birlikte Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’in yolları bir kez daha kesişti. Başarılı oyuncular 5. sezonu geçtiğimiz günlerde başlayan dizinin iki ana karakterini canlandırıyor.

Eğlence Kamera Arkasına da Taşıyor

Son dönemin en eğlenceli dizilerinden biri olan Aynen Aynen’de eğlence yalnızca ekrana yansımıyor. Ekip kamera arkasında da muhteşem anlar yaşıyor. Nilperi Şahinkaya, kendini dansa kaptıran Kerem Bürsin’in görüntülerini kaydedip Instagram storysinden bu görüntüleri paylaşmıştı.

Kerem Bürsin’in görüntülerini “@thebursin’in gerçek yüzü” sözleriyle paylaşan Nilperi Şahinkaya’nın storysi Kerem Bürsin hayranları tarafından keyifle izlendi. Görüntülerde Kerem Bürsin, karlı havanın tadını çıkarıyor ve kendisini dansın ritmine kaptırıp arkadaşlarına eğlenceli anlar yaşatıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz