“Pazarcı” ve “Suriyeli” Sözlerine Sinirlenen Ünlü YouTuber Reynmen Takipçisine Cevap Verdi: Pazarcıydım Ama…

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

“Pazarcı” ve “Suriyeli” Sözlerine Sinirlenen Ünlü YouTuber Reynmen Takipçisine Cevap Verdi: Pazarcıydım Ama…

YouTube’da milyonlarca izlenen içerikleri ile ünlü olan ve sonrasında şarkıcılığa soyunan Reynmen, yine bir polemiğin içerisinde yer aldı. Takipçisinden gelen hakaret dolu bir mesajı alıntılayan sosyal medya fenomeni, kendi tarzında verdiği yanıtla gündem oldu.

Her Yaptığı Olay Oluyor

YouTube’un altını üstüne getirdikten sonra güzel sesiyle şarkı çıkarmaya karar veren ve YouTube’da artık eskisi gibi içerikler paylaşmayan Reynmen; müziği, paylaşımları, canlı yayınları, röportajları ile gündem yaratmayı başarıyor.

Haliyle Artık Daha Çok Kazanıyor

blank

Seneler önce bugüne kıyasla çok daha basit cihazlarla video içerikler üreterek milyonlarca kişiye ulaşan Reynmen, milyonların sevgilisi olduktan sonra işine yatırım yapmaya ve kendini geliştirmeye devam eden ender fenomenlerden biri.

Çağı yakalamayı bilen ve her seferinde başarılı işler üreterek milyonların ilgisini toplayan biri olduğu için de haliyle artık büyük paralarla oynuyor. Öyle ki geçtiğimiz dönemde Acun Ilıcalı’nın Exxen’i için bir projede yer alacağı bile konuşuluyordu fakat sonra anlaşıldı ki anlaşma belli sebepler yüzünden iptal edilmiş. Dijital platform, müzik, YouTube, Instagram, Twitter demeden her yerde bir proje kovalayan Reynmen kazanmayacak da kim kazanacak zaten?

Eskiden Pazarcıydı

blank

Geçmişini asla gizlemeyen ve her fırsatta eskiden pazarcılık yaptığını söyleyen Reynmen, çok para kazanmaya başlayınca kendini şımartmayı da ihmal etmemiş açıkçası.

Kendini Şımartmayı Sevdiği Gibi Bunu Paylaşmayı da Seviyor

blank

Tam bir olay adam! Değeri dudak uçuklatan şu saati paylaştıktan sonra yine magazinin gündemine bomba gibi düştü ve yorumlar da arka arkaya gelmeye başladı. Kimisi hak ettiğini düşündü ve tebrik etti, kimisi de hakaretler savurdu.

Dayanamadı ve Takipçisine Cevap Verdi

blank

Bir takipçisi Reynmen’in şu andaki şöhretini ve servetini kaldıramamış olacak ki ona “Görgüsüz hıyarın tekisin” diyerek önceden pazarcı olduğunu hatırlatmış ve ırkçı bir ifade kullanmış.

Reynmen de belli ki bu yoruma biraz sinirlenmiş ama nezaket sınırlarını aşmadan takipçisine “Evet pazarcıydım ama artık senin beni paramla yargıladığın eski bir pazarcıyım.” demiş.

blank

Artık bu yorumun ardından takipçisi yorumu kaldırdığı için mi yoksa yazdığına pişman olduğu için mi bilinmez ama Reynmen bu tweeti silmiş görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz