Buse Varol Bu Konuda Çok İddialı! “Söylemesi ayıp taş gibi yaparım..”

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Buse Varol Bu Konuda Çok İddialı! “Söylemesi ayıp taş gibi yaparım..”

Alişan’ın eşi ve oyuncu Buse Varol, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Varol, son olarak mutfaktaki yeteneklerine dair bir paylaşım yaptı.

Buse Varol

Alişan’ın eşi Buse Varol, sosyal medyanın en çok sevilen yüzlerinden biri. Aslında bir oyuncu olan Varol, eşi Alişan’la da “Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanıştı. Ama Alişan’la evlilik kararı alınca adını neredeyse her gün duymaya başladık!

Buse Varol

Evlendikten sonra bir süre “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Pakize karakterini oynayan Varol, hamileliğinin son dönemlerinde diziden ayrıldı. Daha sonra da oğlu Burak’la ilgilenmek için setlere biraz ara verdi. Pandemi de patlayınca televizyonda Varol’un yüzünü görmeye hasret kaldık!

Sosyal Medyada Patlama Yaptı!

Buse Varol

Buse Varol’un setlere verdiği ara sosyal medya kullanıcılarına yaradı. Eşi Alişan’la beraber sık sık paylaşımlar yapmaya başlayan Buse Varol, kısa sürede popüler bir figür haline geldi. Öyle ki, Buse Varol’un Instagram’da tam 1.3 milyon takipçisi var!

Alişan ve Buse Varol

İkinci çocuğuna hamile olan Buse Varol, sık sık evde eşi Alişan ve küçük oğlu Burak’la beraber geçirdiği anları paylaşıyor. Alişan’ı ve takipçilerini en çok güldüren paylaşımlarından biri de “Bir Başkadır” dizisindeki Meryem karakterini taklit ettiği videoydu.

Buse Varol’un son yaptığı paylaşım ise ne kadar hamarat biri olduğunu görmemizi sağladı!

On Parmağında On Marifet!

Buse Varol’un son Instagram paylaşımı takipçilerinin alışık olduğu üzere yine mutfaktan geldi.

Buse Varol story

Buse Varol, mayaladığı yoğurdu göstererek “Söylemesi ayıp taş gibi yoğurt mayalarım” dedi. Varol’un kendisiyle bu şekilde övündüğünü daha önce görmemiştik. Mutfaktaki becerilerine gerçekten de güveniyor olmalı!

Buse Varol story

Buse Varol’un mutfaktaki yetenekleri herhalde en çok oğlu Burak’ı mutlu ediyordur. Paylaşımlarda her zaman mutlu görünen küçük Burak’ın keyfine yine diyecek yok. Umarız, bu ailenin mutluluğu katlanarak artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz