Demet Akalın’ın Kasasından Alişan’a Sitem Çıktı: Yüz Milyarlık mı Taktın Sen Bana

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Demet Akalın’ın Kasasından Alişan’a Sitem Çıktı: Yüz Milyarlık mı Taktın Sen Bana

Demet Akalın ve Alişan’ın ortiliği tüm Türkiye tarafından biliniyor. İkilinin birlikte sundukları Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programındaki tatlı atışmaları, programın takipçilerini oldukça eğlendiriyor.

İzleyicilere Keyifli Anlar Yaşatıyorlar

Gafların kraliçesi Demet Akalın ve ortisi Alişan, 2020 yazından beri Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında gündüz kuşağına damga vurmaya devam ediyor. Kıpır kıpır konsepti ile dikkat çeken program, Demet Akalın, Alişan ve konukların söylediği şarkılarla izleyenlere adeta müzik şöleni sunuyor.

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında şarkılar kadar yemekler ve sağlık da masaya yatırılıyor. Porgrama konuk olan ünlü şefler, lezzetli yemek tarifleri ile mutfağı şenlendirirken; alanında uzman konuklar, verdikleri sağlık tavsiyeleri ve önemli bilgilerle izleyenlere ışık tutuyor. Elbette programdaki eğlence bununla sınırlı kalmıyor. Yayına zaman zaman Demet Akalın’ın kırdığı potlar damga vururken, Alişan ve ortisinin birbirlerine tatlı tatlı sataşmaları da izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

Bugün Yine Konuklar Efsaneydi!

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı bugün 208. bölümü ile ekranlara geldi. Programın konukları ‘El ele olsak’ şarkısı ile ünlenen Toprak, ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen, şef Eda Karabulut ve Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ahmet Kamar idi. Kamar verdiği çok önemli bilgilerle seyircileri aydınlatırken, şef Eda Karabulut tüm püf noktalarıyla Boşnak mutfağını tanıttı. Alişan ve Demet Akalın’a bir de Toprak ve Yeliz Yeşilmen dahil olunca stüdyoda müzik dolu anlar yaşandı.

Ortisine Sitem Etti

Programın bugünkü bölümüne Demet Akalın ve Alişan’ın takı polemiği damga vurdu. Geçtiğimiz günlerde kasasını açtığını ve Alişan’ın kendisine düğününde taktığı altın liraları gördüğünü söyleyen Demet Akalın, öğrendiği gerçekle sarsıldı. Tam 7 tane altın lira taktığını söyleyen Alişan, hediyenin o tarihte 35 bin TL değerinde olduğunu, bu gün ise yaklaşık olarak 100 bin TL ettiğini hatırlatınca Demet Akalın’dan lafı yedi. Hediyesinin fiyatını duyan Akalın ortisine ‘Taka taka yüz milyarlık mı taktın sen bana’ sözleriyle sitem etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz