Demet Akalın’ın Kendi Adını Verdiği Makyaj Markasından Müjde! Ürünlerde Dev Bir İndirime Gidiliyor

Seda Ergin

Haberler

6 Ocak 2021

Demet Akalın’ın Kendi Adını Verdiği Makyaj Markasından Müjde! Ürünlerde Dev Bir İndirime Gidiliyor

Demet Akalın, 2020 yılını karlı bir şekilde kapatan isimlerden biri oldu. Çıkardığı single, Alişan’la birlikte sunduğu sabah programı ve son olarak da “DA” kozmetik markası… Demet Akalın 2020’nin son günlerine doğru hayranlarına bir müjdeyle geldi. “DA” ismini verdiği kozmetik markasını sevenlerinin kullanabilmesi için satışa çıkardı. Ancak satışlar biraz hüsrana uğramış olsa gerek, herkes “Ürünler çok pahalı!” yorumlarında bulundu. Demet Akalın da kendi kozmetik ürünlerinde indirime gitmeye karar verdi. Bakalım ürünler ne kadar indirimde?

Günlerce Ürünlerin Tanıtımını Yaptı!

Demet Akalın 2020’nin son aylarında kozmetik markası için kolları sıvadı. Bir süre çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürdü ve sır gibi sakladı. Nitekim sonrasında hayranlarına müjdeyi verdi.

Demet Akalın, bu gizemli kozmetik markasını herkese duyurduktan sonra Instagram’dan da tanıtımını yapmadan durmadı. Günlerce Demet Akalın’ın storylerinde makyaj yapmasını izledik!

Onun bu makyaj videoları da bir hayli beğenildi. Yorumlar da gelmeye başladı. Sadece Demet Akalın’la kalmayıp, sanat camiasının ünlü isimleri de DM markasının kozmetik ürünlerini denedi. Hemen ardından da onlardan da tanıtım videoları geldi. Herkes Demet Akalın’a destek maşallah!

Ürünler Sevildi, Fiyatlar Sevilmedi

Demet Akalın, DM markasının ürünlerini sadece Trendyol’da sevenlerinin hizmetine sundu. Fiyatlar ise şöyleydi: Fondöten 149 TL, öve öve bitirilemeyen ruj ise 119 TL.

DM markasının ürünleri deneyenler tarafından oldukça fazla beğenildi. Ancak fiyatlar pek sevilmedi. Hayranlardan, “Ürünler çok pahalı!” nidaları yükselmeye başladı. Demet Akalın da yüksek fiyatlar nedeniyle satış yapamayacağı yorumlarında bulunmuştu. Kendisi de biliyor yani!

Hayranlara müjde! Demet Akalın, DM markasındaki bu ürünlerde indirime gitmeye karar verdi. 149 TL olan fondöten 104 TL‘ye, 119 TL olan ruj ise 83 TL‘ye indirildi. Artık herkes alabilir! Haydi, Trendyol uygulamasına hücum!

Demet Akalın sadece iki ürünle kalmıyor. Yeni ürünlerin geleceğini de bu postla hayranlarına duyurdu! Demet Akalın: “Muhteşem geri dönüşler 🌸🌸💝yeni ürünler yolda🌸💋💝”. Beklemedeyiz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz