MasterChef’in Asıl Kazananları Onlar Oldu! Haklarında Aşk Dedikodusu Çıkan Tanya ve Uğur İlk Kez Görüntülendi

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

MasterChef’in Asıl Kazananları Onlar Oldu! Haklarında Aşk Dedikodusu Çıkan Tanya ve Uğur İlk Kez Görüntülendi

MasterChef’in bu sezonki şampiyonu Serhat Doğramacı oldu. Ama yarışmanın tek kazananı o değil!

TV8 ekranlarının fenomen yarışması MasterChef, 3 Ocak’ta final yaptı. Bu sezonki şampiyon Serhat Doğramacı oldu. Finalin yankıları hala sürerken yarışmacılarla ilgili başka bir gerçek açığa çıktı!

Meğer Dedikodular Doğruymuş

Uğur Yılmaz Deniz

Bu sezon MasterChef’te sansasyonlar ve gözyaşları yine eksik olmadı! Yaşananlardan en çarpıcı olan şey Uğur Yılmaz Deniz’in geçmişte yaptığı sosyal medya paylaşımları yüzünden diskalifiye edilmesiydi. Deniz’in programın sonunda gözyaşları içinde özür dileyerek pişman olduğunu söylemesi olay yarattı. Kimi izleyiciler “İyi ki bu fırsat verildi” derken kimileri de olayı “Reyting için duygu sömürüsü yapılıyor, mahkeme gibi yargılıyorlar” dedi!

Tanya Kilitkayalı

Yarışmacı arkadaşlarından bazıları da Deniz’e destek çıktı. Özellikle daha önce elenen yarışmacılardan Tanya Kilitkayalı’nın mesajı dikkat çekiciydi: “Güzel kalplim, yıllar önce yazdıklarınla aynı olmadığının herkes farkında. Biz ne kadar iyi bir insan olduğunu biliyoruz. Bundan sonrası daha güzel olacak. Her zaman yanındayım.”

Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı

Bu sözler aşk dedikodularına alevlendirdi. Kafa karıştıran sözlerin üzerine diğer yarışmacılardan Berker Başmanav, “MasterChef’te aşk var. Kavuşmalarına az kaldı” deyince herkes aşk yaşayan yarışmacıların Uğur ve Tanya olduğunu düşünmeye başladı. Görünüşe göre haklı çıktılar!

Kıbrıs’ta El Ele!

Uğur Yılmaz

Tanya yarışmaya Kıbrıs’tan katılmıştı. Uğur’un da uzun süre Kıbrıs’ta bir otelde çalıştığı ortaya çıkmıştı. İkili, ortak noktaları olan Kıbrıs’ta buluştu.

blank

İkili, bir hafta önce Kıbrıs’ta beraber görülmüş ve hayranları ile fotoğrafları sosyal medyada dolaşmaya başlamıştı. Bugün de Kıbrıs’ta yaşayan biri magazin sayfalarına ikilinin el ele dolaştığını söyleyerek fotoğraf gönderdi!

Ne diyelim, şampiyon olan Serhat kadar onlar da MasterChef’ten karlı çıkmış gibi görünüyor! Yarışmanın aşkta kazanan ikilisi Tanya ve Uğur çiftine mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz