Survivor 2021 Efsane Dizinin Oyuncularını Tek Tek Kadrosuna Katıyor! Ünlüler Takımı “Diriliş: Ertuğrul” Seti Gibi

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Survivor 2021 Efsane Dizinin Oyuncularını Tek Tek Kadrosuna Katıyor! Ünlüler Takımı “Diriliş: Ertuğrul” Seti Gibi

Yakında başlayacak olan “Survivor” için heyecan artarken ünlüler takımıyla ilgili bir detay dikkat çekti. Öykü Çelik, Cemal Hünal ve Batuhan Karacakaya bir zamanlar beraber oynamıştı!

2021’e girdiğimiz şu günlerde ekranlarda yine “Survivor” fırtınası esmeye başladı. Eee, yeni bir yıl “Survivor” olmadan eksik kalırdı zaten! Her zaman tartışmalar ve sansasyonlarla gündeme gelen “Survivor”, daha başlamadan yine tartışma yarattı. Seçilen yarışmacılar sağolsun! Gönüllüler takımının üyelerinin tanıtım videoları sosyal medyanın gündeminden düşmüyor!

Ünlüler takımının üyeleri ise milli sporcular ve oyuncular ağırlıklı olacak şekilde kuruldu. Ancak ünlüler takımında yer alan oyuncularla ilgili bir detay herkesin dikkatini çekti!

Diriliş: Ertuğrul Seti Gibi!

Diriliş Ertuğrul

2014 ve 2019 yılları arasında TRT’de yayınlanan reyting rekortmeni dizi “Diriliş: Ertuğrul” hala dilden dile dolaşıyor. Öyle ki, dizi bittikten sonra çekilen “Kuruluş: Osman” ve “Uyanış: Büyük Selçuklu” diziler kaliteli ve reytinglerde başarılı yapımlar olsa da aynı etkiyi gösteremedi. Efsane dizinin etkisini “Survivor”da bile görüyoruz. Ünlüler takımındaki oyuncuların neredeyse tamamı “Diriliş: Ertuğrul” oyuncusu!

Cemal Hünal

Cemal Hünal, dizinin “kötü adamı” Ares olarak yaklaşık iki sezon ekranlara konuk oldu. Ama o her zaman “ıssız adam” olarak kalacak! “Survivor” ünlülere takımına bu yüzden seçilmiş bile olabilir.

Öykü Çelik

Öykü Çelik, Sırma Hatun karakteriyle son düzlükte diziye katılan oyuncular arasındaydı. Bugünlerde sık sık “Karadeniz kızı olmakla ilgili tanımlar” ve “Yarışmanın şampiyonu belli” gibi açıklamalarla gündemde. Yarışmanın bu seneki sansasyonel kişiliklerinden biri daha başlamadan belli oldu!

Batuhan Karacakaya

Batuhan Karacakaya’yı fenomen dizi “Aşk-ı Memnu”da oynadığı Bülent karakteriyle hatırlıyoruz. Zihinlerimizde her zaman çocuk yaşta kalan Karacakaya, aslında “Diriliş: Ertuğrul”da Dündar karakterini oynadı. Böylece az ve öz olan televizyon kariyerine en sağlam yapımları sığdırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz