Demet Akalın’ın Tuvaletini Pis Bırakan Ünlü Söylemezsem Olmaz Programında Ortaya Çıktı: O Kişi Zara’ymış!

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Demet Akalın’ın Tuvaletini Pis Bırakan Ünlü Söylemezsem Olmaz Programında Ortaya Çıktı: O Kişi Zara’ymış!

Birkaç gündür sosyal medyayı epey meşgul eden bir konu var, o da tuvalet krizi! Ama Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bu krizi kimin çıkarttığını Bircan Bali açıkladı!

Bülent Ersoy ve Demet Akalın

Bildiğiniz gibi Star TV’de Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programı “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” ve İbrahim Tatlıses’in İbo Show’u aynı stüdyo’da çekiliyor. Instagram’da bir magazin sayfasının ortaya çıkarttığı habere göre İbo Show’un Yılbaşı programı için 4 tane büyük bavulla elbise ve ayakkabıyla gelen Bülent Ersoy’a, Demet Akalın kendi kulisini boşaltarak Bülent Ersoy’un rahat hazırlanmasını sağlamış.

Hiçbir Kadın Tuvaleti Öyle Bırakmaz!

Ortaya atılan bu haberin daha ilginç bir detayı daha vardı. O da geçtiğimiz programlardan birinde İbo Show’a katılan bir kadın konuk sanatçının, Demet Akalın’ın tuvaletini izinsiz kullanması!

Demet Akalın yorum

Tuvaletinin kullanıldığını fark eden ve çok sinirlenen Demet Akalın, iddialara göre kanalı ayağı kaldırmış! Aslında iddia demek çok da doğru olmaz, çünkü bu gönderinin altına “Demet Akalın Nereden Anlamış?” sorusunu soran bir takipçiye verdiği cevapla Demet Akalın herkesi oldukça şaşırttı. Demet Akalın’ın bu yorumu üzerine gözler, İbo Show’a katılmış olan kadın konuklara çevrildi.

İbo Show

Şu ana kadar programa katılmış kadın konuklar şu şekilde: Deniz Seki, Sibel Can, Hülya Avşar, Demet Akbağ, Kibariye, Gonca Vuslateri, Gülben Ergen, Nilgün Belgün, Oya Başar ve Zara! Hatta Onedio bu konuyla ilgili bir anket yaptı ve Kibariye 16 bin oy alarak bu anketten birinci olarak ayrıldı. Pek de güzel bir birincilik değil tabii.

Söylemezsem Olmaz Programında Gizem Çözüldü!

İbo Show Zara

Kafalarda soru işareti bırakan gizem, bugün Söylemezsem Olmaz programında açığa kavuşturuldu ama bu sefer bu iddiayı ortaya atan isim Seren Serengil değil, Bircan Bali oldu! Bircan Bali’nin duyumuna göre; Demet Akalın’ın tuvaletini pis bırakan kişi şarkıcı Zara’ymış!

Benzer Haberler

Heloş 28 Aralık 2020

Yani hayatımda bu kadar mantıksız bir şey görmedim. Çok saçma Zara da iyi ki kullanmış.Hepiniz malsınız #demetakmayalın😉

Seda Mamedova 29 Aralık 2020

Her kesin sevdiyi bir sanatçı onu bu şekilde rencide edemezsiniz ayıb çok ayıb sizlerin heçmi yanlışı olmadı bu deyilecek bişeymi kimse bu alçakca karalamayı beyenmez. Zarayı seviyoz.

Nazan Karabacak 29 Aralık 2020

İnsan böyle bir şeyi niye deşifre eder ki anlamış değilim.Bu bir terbiye kuralıdır insan kullandığı yeri bulmak istediği gibi bırakmalı…Ne olursan ol eğitim şart.

Hakan 29 Aralık 2020

Zara az bile yapmış,tuvalete gitmesi bile bazılarını gündemde tutabiliyor…
Gündemde kalmak için her bok yerler…

Yorum Yaz