Hazal Kaya’nın Nazara Karşı Aldığı Önlemler Bitmiyor: “Adaçayı yakayım bari…”

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Hazal Kaya’nın Nazara Karşı Aldığı Önlemler Bitmiyor: “Adaçayı yakayım bari…”

Ünlü oyuncu Hazal Kaya’nın pek çok batıl inancı olduğunu biliyor muydunuz? Kaya, özellikle nazara karşı kurduğu “barikatlarla” meşhur.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya daha çok toplumsal sorunlara ve kadınlara yapılan ayrımcılığa karşı çıkardığı sesle biliniyor. Ama bu meseleler kadar hassas olduğu bir konu daha varmış, nazar! Pek çok batıl inancı olan Kaya, özellikle nazara çok inanıyor. Kendisini ve sevdiklerini korumak için de bir sürü yöntem deniyor.

Köpeğini Sirkeyle Yıkıyor!

Hazal Kaya ve Ali Atay

Hazal Kaya da pek çok insan gibi evini sirkeyle temizliyormuş. Ama bunu sirke doğal ve çok etkileyici bir temizleyici olduğu için değil nazardan korunmak için yapıyor. Hatta durumu abartıp kendisini ve köpeklerini de sirke suyuyla yıkıyormuş. Oğlu Fikret Ali’yi zor günler bekliyor olabilir!

Şaka bir yana, ünlü oyuncunun sirkeyle beraber nazara karşı kullandığı bir yöntem daha var. Ada çayının da çok güçlü olduğuna inanan Kaya, sürekli ada çayı yakıyor ve içiyor. Bunun bir örneğini de son Instagram paylaşımında gördük!

“Nazar mı dönemsel mi?”

Hazal Kaya

Hazal Kaya, takipçileriyle son günlerde uyanmakta güçlük çektiğini paylaştı. Bu durumun nazardan mı yoksa dönemsel bir durumdan mı kaynaklandığını da merak etti. Ama ne olur ne olmaz diye yaktı yine ada çayını!

Hazal Kaya

Nazara ve ada çayına olan inancını açık seçik paylaşan Kaya, takipçilerini çok güldürdü. Ama ünlü oyuncunun bu durumu nazardan değil yeni proje heyecanından kaynaklanıyor olabilir!

O da Netflix’te!

Hazal Kaya

Hazal Kaya şu sıralar eşi Ali Atay’ın yeni dizisi için şehir değiştirdi. Bir yandan da Netflix’te başrolünü oynayacağı “Pera Palas” dizisi için hazırlanıyor. Charles King’in “Pera Palas’ta Gece Yarısı” kitabından uyarlanan dizide Mustafa Kemal Atatürk’ün ve ünlü polisiye roman yazarı Agatha Christie’nin de gençliklerine yer verilecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz