Demet Özdemir-Berfu Yenenler Paylaşımı Ortalığı Karıştırdı! İbrahim Büyükak Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç Küstü mü?

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Demet Özdemir-Berfu Yenenler Paylaşımı Ortalığı Karıştırdı! İbrahim Büyükak Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç Küstü mü?

Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Demet Özdemir ve Eser Yenenler’in eşi fenomen Berfu Yenenler’den poz geldi. Sosyal medyada olay olan paylaşım, ortalığı da karıştırdı.

oğuzhan koç-ibrahim büyükak-eser yenenler-nurdan beşer-berfu yenenler-demet özdemir

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığımız ardından hem filmleri hem de şovları ile Türkiye’nin kalbini kazanan üçlü kanka Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak sosyal medyanın da en çok konuştuğu isimlerden. Hem yaptığı şakalarla hem de doğal komik kişilikleriyle hepimizi kahkahaya vuran kankalar şüphesiz ülkenin en popüler arkadaşlarından biri.

oğuzhan koç-ibrahim büyükak-eser yenenler-nurdan beşer-berfu yenenler-demet özdemir

Kariyerleri oldukça iyi giden kankaların özel yaşamları da bir o kadar iyi gidiyor. İkinci kez baba olan Eser Yenenler, tescilli güzel eşi Berfu Yenenler ile herkesin içini ısıtan bir aile kurmuşken Oğzuhan Koç’ta oyuncu sevgilisi Demet Özdemir ile aşkın tadını çıkarıyor. İbrahim Büyükak ise güzeller güzeli eşi Nurdan Beşen ile ebeveyn olmak için gün sayıyor.

Eltilerden Gelen Poz Ortalığı Karıştırdı

Bildiğiniz gibi Eser Yeneler’in eşi Berfu Yenenler ile Oğuzhan Koç’un sevgilisi Demet Özdemir oldukça yakın. Birlikte sık sık vakit geçiren ünlü isimler, oldukça da iyi anlaşıyor. Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Berfu Yenenler’e o zaman bile destek olmuş ziyaret etmişti Demet Özdemir.

Ünlü fenomen ve oyuncudan yepyeni bir poz geldi. Birlikte kameraların karşısına geçen ünlü eltilerin o paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Ancak bu durum yepyeni iddiaların da doğmasına sebep oldu. Beraber vakit geçirmeyi çok seven iki eltiye İbrahim Büyükak’ın eşinin katılmaması dikkatleri çekti. Bir arada görmeye oldukça alışık olduğumuz 3’lü kankaların eşlerini hiç birlikte doğru düzgün görmedik gerçekten. Dışlanma gibi iddiaların dolandığı eltiler grubunda gerçek nedir biz de bilmiyoruz. Belki de sadece bir tesadüftür.

Üç Adam Eskisi Gibi Değil mi?

blank

Her şeyi birlikte yapan üç kankalar da bildiğiniz gibi son zamanlarda pek bir araya gelmiyorlar. Önceleri her projeyi birlikte yapan isimler son zamanlarda ayrı ayrı takılmaya başladı. Sevilen komedi filmi Yol Arkadaşım’da Eser Yenenler’i görmemiştik hatırlarsanız. Ayrıca İbrahim Büyükak, Exxen’deki dizisi İlginç Bazı Olaylar’da Oğuzhan Koç yer vermiş ama Eser Yenenler’i aynı projede izleyememiştik. Tüm olanlar acaba diye düşündürtmedi değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz