Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral Sinirlerine Hakim Olamadı! Set Arkasında Neler Döndüğüne İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral Sinirlerine Hakim Olamadı! Set Arkasında Neler Döndüğüne İnanamayacaksınız

Cam Tavanlar dizisi hayatımıza bomba gibi girdi. Dizinin beğenilmesiyle birlikte Bensu Soral ve Kubilay Aka Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri haline geldi.

Cam Tavanlar Çok Tutuldu!

Cam Tavanlar, Bensu Soral’ın canlandırdığı Leyla karakterinin iş yaşantısında yaşadığı problemler üzerinden, kadınların profesyonel hayatta yaşadığı zorlukları konu alıyor. Elbette bu kadar ile sınırlı değil, Leyla ile Kubilay Aka’nın hayat verdiği Cem karakteri arasında yanlış anlaşılmalarla dolu bir aşk da yaşanıyor.

blank

Leyla’nın çizdiği güçlü kadın portresi izleyiciler tarafından çok beğenilirken, anlamadan dinlemeden vardığı yargılar ise eleştiriliyor. Leyla’nın fevriliği yüzünden Cem’e olan aşkı sürekli perdeleniyor. Cem ve Leyla arasındaki çekim kadar Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın uyumu da seyirciden ilgi görüyor.

Bomba Gibi Bir Bölümdü

blank

Bu hafta 3. bölümü ile ekrana gelen Cam Tavanlar, yine izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Bir yandan Cem ile Leyla arasındaki yanlış anlaşılmalar, diğer yandan Haldun’un hem Leyla’nın hem de Cem’in arkasından iş çevirmesi yine aşkın önüne engeller koydu. Hal böyle olunca ekran başında pür dikkat diziyi izleyenler, içten içe sinir oldu.

Hem Ekranda Hem de Kamera Arkasında Çekişiyorlar!

Cam Tavanlar yalnızca ekranda değil, kamera arkasında da izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın eğlenceli anları iki ünlü oyuncunun takipçilerini bir hayli güldürdü.

blank

Dün Bensu Soral yine o anlardan birini paylaştı. Ancak güzel oyuncu bu sefer sinirlerine hakim olamadı. Sete ara verildiği esnada başrol oyuncularından Kubilay Aka, diğer oyuncular ve set ekibi futbol maçı yapmaya koyuldu. Bağıra çağıra top peşinde koşan oyuncular, Bensu Soral’ı çileden çıkardı.

Bir yandan o anları kaydeden güzel oyuncu, diğer yandan da “Keseceğim topunuzu” diye bağırdı ancak sesini duyurması pek de mümkün olmadı. Bensu Soral, uyarısını kulak ardı edip maça devam eden Kubilay Aka ve diğer oyuncuları oldukları yerde bırakarak reji asistanı ile birlikte sete geri döndü. Gördüğünüz gibi Kubilay’ın maç sevdası naif Bensu’yu bile mahallenin huysuz ihtiyarına çevirdi! Ne diyelim, Bensu’nun işi zor; sabrı bol olsun…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz