Bu Kadar İlgiyi Kimse Beklemiyordu! Hande Erçel-Kerem Bürsin Aşkı İki Oyuncuya da Çok Yaradı

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Bu Kadar İlgiyi Kimse Beklemiyordu! Hande Erçel-Kerem Bürsin Aşkı İki Oyuncuya da Çok Yaradı

Sen Çal Kapımı dizisinin fenomen oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, son dönemlerin en popüler isimleri haline geldiler. Attıkları her adım hayranları tarafından takip edilen ünlü çiftin bu popülerliğinin nedenlerinden birisi de ilişkileri mi acaba?

İnkarla Gelen Aşk

Kerem Bürsin ve Hande Erçel. Birlikte oynadıkları Sen Çal Kapımı dizisi ile bir araya gelen ve dizi devam ederken isimleri aşk dedikodularına karışan ikili. Erçel ve Bürsin, dizideki senaryo gereği birbirine aşık iki karakteri canlandırırken, dizinin hayranları da onları birbirlerine daha çok yakıştırmaya başlamışlardı. üstüne üstlük partner oyuncular set dışında da sürekli bir araya gelmeye başlayınca tüm şüpheleri üzerlerine çekmeye başlamışlardı.

Miami Sonrası Ver Elini Aşk

Ve sonunda bir Miami tatilinde olanlar oldu. Çift, birlikte gittikleri Miami tatili sonrasında ülkeye gelir gelmez uçaktan el ele inince tüm şüpheler artık geride kaldı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı resmen tatil dönüşü başlamış oldu. Sonrasında da bitmek bilmez reklam teklifleri, ödüller, daha da artan bir popülarite…

Popülerlikte Sınır Tanımayanlar

İkilinin sosyal medya paylaşımları bile aynı şeyi söylüyor. Her ikisi de o kadar popüler bir hale geldiler ki, Instagramda paylaştıkları bir fotoğraf dakikalar içerisinde 1 milyonun üzerinde beğeni topluyor. Örneğin an itibariyle Kerem Bürsin’in 8 Milyon takipçisi varken Hande Erçel’inse 22 Milyonun üzerinde takipçi sayısı bulunuyor.

Aşk Yaradı

Golden Wings ödül törenine katılan oyuncular ödüllerini aldıktan sonra muhabirlerin sorularına da cevap verdiler. Törende Hande Erçel ‘Yılın En İyi Kadın Oyuncusu’, Kerem Bürsin ise ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’ ödülünü aldı. Kendilerine sorulan “Birbirinize şanslı geldiğinizi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise Kerem Bürsin “Kesinlikle” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz