Biri Çıplak Biri Bikinili! Yasak Elma’nın Güzeli Nilperi Şahinkaya Sevgilisi ile Yan Yana Yattığı Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Biri Çıplak Biri Bikinili! Yasak Elma’nın Güzeli Nilperi Şahinkaya Sevgilisi ile Yan Yana Yattığı Anları Paylaştı

Sezon boyunca Yasak Elma’da fırtınalar estiren Nilperi Şahinkaya her yaptığı ile olay yaratmaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun sevgilisine olan aşkı sosyal medya da olay oldu.

Farklı aurası ve kendine has karizmasıyla Türkiye’nin en çekici kadınlarından biri olan Nilperi Şahinkaya adım atsa olay oluyor. Babasının diplomat olmasından dolayı oldukça enteresan bir çocukluğa sahip olan güzel oyuncu, Senegal’de doğdu. Ardından Paris ve Bern’de çocukluğunu geçiren Şahinkaya, 2003 senesinde annesiyle Türkiye’ye yerleşti. Bilkent Üniversitesi’nden yüksek şeref listesine girerek mezun olan ünlü isim, ardından ekran kariyerine de hızla başladı.

blank

İlk Öyle Bir Geçer Zaman ki’de gıcık kuzen karakteri ile izlediğimiz Nilperi Şahinkaya, kötü karakteri oynamasına rağmen hepimizin kalbini kazanmayı başardı. Kiraz Mevsimi, Nolur Ayrılalım, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi yapımlarda gördüğümüz Nilperi Şahinkaya’yı en son Yasak Elma’da izlemiştik. Güzel oyuncu şimdi Ersan Kuneri için çalışmalara başladı. Birçok yıldızı toplayan proje, oldukça merak ediliyor.

Uyuyan Sevgilisini Öyle Bir Sevdi ki…

Bildiğiniz gibi Nilperi Şahinkaya 2019 yılından beri Emre Yusufi ile birlikte. Reklamcı ve sanatçı olan Emre Yusufi ile dolu dizgin bir ilişkisi olan Nilperi Şahinkaya, sevgisini sosyal medyada ilan etmekten asla çekinmiyor.Dizi çekimlerinden fırsat bulan oyuncu sevgilisi Emre Yusufi ile soluğu tatilde aldı. Birlikte tatilin tadını çıkaran ünlü aşıklar, yaptığı paylaşımlarla da magazin gündemine bomba gibi düşüyor.

Nilperi Şahinkaya’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Şezlonga uzanıp güzel havanın tadını çıkara Şahinkaya, yanında uyuyan sevgilisini uzaktan sevdi. Emre Yusufi’yi uyandırmaya kıyamayan güzel oyuncu, sevgilisine olan aşkını kendi yanaklarını sıkarak tüm takipçilerine gösterdi. Ünlü çiftin aşk dolu keyifli halleri ise sosyal medyada olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz