Demet Özdemir de Dost Kazığı Yedi! Eski Sevgilisi Oğuzhan Özyakup ve Arkadaşı Melisa Aslı Pamuk Evleniyor!

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2021

Demet Özdemir de Dost Kazığı Yedi! Eski Sevgilisi Oğuzhan Özyakup ve Arkadaşı Melisa Aslı Pamuk Evleniyor!

Demet Özdemir, son günlerde Oğuzhan Koç’la yaşadığı ilişki ve Yağmur Tanrısevsin’e attığı “dost kazığı” ile gündemde. Meğer kendisi de aynısını yaşamış!

Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç Demet Özdemir fotoğrafı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un aşk haberi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Çünkü Oğuzhan Koç’un dört yıl boyunca aşk yaşadığı ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin ve Demet Özdemir yakın arkadaştı. Hatta Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un bir önceki sevgilisi oyuncu Zeynep Koçak’ın da dostuydu. İşin içinden çıkması çok zor, değil mi?

Hal böyle olunca, özellikle bu tip aşk üçgenlerinin ortasında kalan nice insan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’a tepki gösterdi. Hatta ikili Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in ayrılmasından hemen sonra bir mekanda görüntülendiği için “ihanet” iddiası da ortaya atıldı. Dost kazığı meselesi hayli gündemde kalacak gibi görünüyor. Çünkü Demet Özdemir’in de parçası olduğu yeni bir durum ortaya çıktı!

O da Aynısını Yaşamış!

Demet Özdemir fotoğrafı

Demet Özdemir de meğer “benzer” bir dost kazığından muzdaripmiş. Bu kazığı atan isim de Özdemir’in yakın arkadaşı ve ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk.

Demet Özdemir, Melisa Aslı Pamuk ve Birkan Sokulku fotoğrafı

Pamuk, 2019’un nisan ayında Özdemir’in eski aşkı ve futbolcu Oğuzhan Özyakup’la bir aşka yelken açtı! Nedense bu durumu kimse umursamadı. Herhalde, Özdemir’in kıpır kıpır halleri ve durumu malzeme etmeme tercihi yüzünden!

Evlenecekler İddiası!

Melisa Aslı Pamuk ve Oğuzhan Özyakuo fotoğrafı

Ancak Melisa Aslı Pamuk ve Oğuzhan Özyakup aşkı bugün tekrar gündeme geldi. Hem de evlenecekleri iddiasıyla! İddiaya göre, çift Süper Lig sona erince ve Covid-19’un etkileri azalmaya başlayınca nikah masasına oturacak. Her ikisi de Hollanda’da doğup büyüdüğü için tören de orada olacak.

Demet Özdemir fotoğrafı

Demet Özdemir günlerdir linç edililiyordu. Onu da dost ve eski sevgili kazığı yediği için korumaya başlayanlar olur mu acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz