Kolonyayla Başladı Ama İşi Büyütüyor! Seda Sayan da Kozmetik Markası Çıkarıyor!

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2021

Kolonyayla Başladı Ama İşi Büyütüyor! Seda Sayan da Kozmetik Markası Çıkarıyor!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan da kozmetik sektörüne giriyor. Kolonyayla işe başlayan Sayan, “Seda Sayan Kozmetik felaket geliyor” dedi!

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, ustası olduğu televizyon ekranlarına “Gelinim Mutfakta” programının sunucusu olarak döndü. Sayan, pandemi döneminde televizyondan biraz uzak kalmak istediğini ama dayanamayıp geri döndüğünü söylüyor. Ara vermek kolay mı, tam 26 yıldır ekranlardan evlerimize konuk oluyor!

Seda Sayan fotoğraf

Pek çok ankette yıllardır “Türkiye’nin En Güvenilir Ünlüleri” listesinde en üst sıralarda olmasının da artık her evin daimi bir üyesi gibi olması etkili olabilir. Ama bugünlerde usta ismi heyecanlandıran tek olay bu değil!

Yine Kazanan Tarafta!

blank

Seda Sayan, tecrübesi, çalışkanlığı ve zekasının etkisiyle her zaman iyi hamleler yapmasıyla meşhur. Kalıcı olmanın çok zor olduğu bu sektörde 26 yıldır ekranlarda olmasını da buna borçlu!

Sayan, ekranlardan uzak kaldığı pandemi dönemini de iyi değerlendirdi ve en ihtiyacımız olan şeylerden biriyle döndü, kolonya! Sayan, karantina döneminde çok uzun süre Muğla’da yaşayan ablası ve eniştesiyle kalmış. Boş zamanını iyi değerlendirmiş ve beş çeşit kolonya üretmiş! Sloganını da “Sizi kokulu kokulu öpüyorum” olarak belirlemiş. Tıpkı yıllardır ekranlardan bize seslendiği gibi!

Kolonyaların çıkar çıkmaz bittiğini söyleyen Sayan, bugünlerde bir market zinciriyle anlaşma yapmak üzereymiş. Bu sayede müşterilerin kolonyalara daha kolay ulaşabileceğini söylüyor. “E-ticaretle alan aldı ama halkla çok buluşmadı” diyen Sayan, belli ki bu durumdan rahatsız olmuş. Ama Sayan’ın sürprizleri burada bitmiyor!

Kozmetik İşine Giriyor!

Seda Sayan fotoğrafı

Kolonya üretimi belli ki Seda Sayan için bir nevi test sürüşüymüş çünkü Seda Sayan’ın bir projesi daha var. O da kozmetik sektörüne girecek! Usta isim, “Seda Sayan Kozmetik felaket geliyor” diyerek bombayı patlattı. Her değişime ayak uyduran birinin pandemide televizyon ve eğlence sektörü zarar gördü diye bir köşede oturması garip olurdu zaten.

Dünya yıldızlarının yıllardır yaptığı bu işin Türkiye’de ancak pandemiyle gündeme gelmesi de ayrı bir konu. Demet Akalın’ın ardından Seda Sayan’ın da kozmetik markası çıkarmaya karar vermesi, “Acaba ikili birbirlerine destek mi olacak köstek mi” sorusunu akla getiriyor. Bakalım bu marka hamlelerinin devamını başka isimlerle de görecek miyiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz