Bu İddia Çok Konuşulur! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Aşk Yaşamaya Başladı

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Bu İddia Çok Konuşulur! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Aşk Yaşamaya Başladı

Ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir’in aşk yaşadığı söylentileri aylar sonra tekrar alevlendi. İddiaya göre Koç, yakalanmamak için evini taşıdı.

2019’un gündemi en çok sarsan aşk iddiası tekrar patladı! Takvim’den Ufuk Özcan’ın iddiasına göre Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşk yaşamaya başladı. Hatta Koç, yakalanmamak için evini taşımak zorunda kaldı!

Şok Eden Ayrılık!

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin

Ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ve oyuncu sevgilisi Yağmur Tanrısevsin sanat camiasının en örnek çiftlerinden biri olarak gösteriliyordu. Ancak herkes onlardan nikah davetiyesi beklerken çift 4 yılın sonunda ayrılık kararı aldı! Karşılıklı anlaşarak 2019’un kasım ayında bitirdikleri ilişkileriyle ilgili pek çok dedikodu ortaya atıldı.

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin

Tanrısevsin’in evlilik isteğinin ilişkiyi bitirdiğini söyleyenler olduğu kadar üçüncü kişiyi işaret edenler de vardı. Ayrılıktan sadece birkaç hafta sonra ihanet iddialarını güçlendiren bir olay yaşandı!

Dost Kazığının Böylesi!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Oğuzhan Koç, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’in dostu Demet Özdemir’le bir mekan çıkışında görüntülendi! Aslında ikili samimi görüntüler sergilemedi. Ancak Koç’un Özdemir’i evine bıraktığı ortaya çıkınca ihanet iddiaları ayyuka çıktı!

Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Yağmur Tanrısevsin günlerce sosyal medyanın gündeminden düşmedi. Hatta hafızasını sildireceği bile söylendi ancak Tanrısevsin bunu yalanladı.

Zeynep Koçak Akla Geldi!

Zeynep Koçak

Yağmur Tanrısevsin’e üzülenler olduğu kadar onu yargılayanlar da vardı. Çünkü Oğuzhan Koç’un “Çok Güzel Hareketler Bunlar”dan beri beraber olduğu 7 yıllık sevgilisi Zeynep Koçak’ı aldattığı konuşuluyordu! Taraflar bu iddiayı yalanlasa da magazinciler bu aldatmanın gerçek olduğu konusunda ısrarcı. İşin daha tuhaf yanı ise Demet Özdemir’in hem Yağmur Tanrısevsin’in hem de Zeynep Koçak’ın bir dönem yakın arkadaşı olması!

Aşk Yakında Belgelenebilir!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, ilk görüntülendikleri zaman aşk iddialarını yalanladı. 2020’nin yaz aylarında da sık sık aynı ortamlarda görüntülenen ikili yine sustu. Ancak Takvim’den Ufuk Özcan’ın haberine göre aşk başlayalı çok oldu!

Oğuzhan Koç da magazin basınının cirit attığı Bebek’ten Levent’e taşındı. Ziyaretine ilk gelen de Demet Özdemir oldu! Koç, artık Cem Yılmaz’ın komşusu ama Yılmaz’ın evinin de ne kadar sık görüntülendiği malum. Dolayısıyla çok yakında bu aşkı belgeleyen fotoğrafı görebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz