Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un Başrolde Olduğu Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Sonunda Final Yapıyor!

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un Başrolde Olduğu Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Sonunda Final Yapıyor!

TV8’in sevilen dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir, bu sezon sonu ekranlara veda etmeye hazırlanıyor! Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün başrolleri paylaştığı diziden; geçtiğimiz haftalarda İbrahim Çelikkol ayrılmıştı.

İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Mehdi karakterinin hikayedeki rolü bitince; başrolünü kaybeden dizi sekteye uğramış olsa da yoluna devam ediyor. 2 sezondur TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir, aslında Türk dizi tarihinde yeni bir akım başlattı!

Doğduğun Ev Kaderindir

Uyarlama Dizi Furyasını Başlattı!

Ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, uzun yıllar boyunca terapi seanslarından ilginç vakaları kaleme alarak birçok kitap çıkarttı. Son dönemde ise bildiğiniz gibi bu kitapların uyarlamalarını televizyon ekranlarında seyrediyoruz. Bu akımın öncüsü ise TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir oldu.

Camdaki Kız

Doğduğun Ev Kaderindir’den sonra; Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı da bu uyarlama dizi furyasına katıldı. Hatta son olarak Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başlayan Camdaki Kız da bir Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması! Ülkecek dramı seviyoruz evet ama aynı anda 4 farklı dram dizisi herkese fazla geldi. Özellikle de Camdaki Kız yayınlanmaya başladıktan sonra sosyal medya kullanıcıları isyanlarını dile getirmeye başladı!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir

Sezon Sonunda Ekranlara Veda Ediyor!

İlerleyen günlerde bir başka Gülseren Budayıcıoğlu dizisi daha görecek miyiz orası bilinmez fakat şu an yayında olanlardan birisi sezon sonunda bizlere veda etmeye hazırlanıyor! 2 sezondur TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir, İbrahim Çelikkol’un diziden ayrılmasının ardından farklı bir yöne doğru evrilmeye başlamıştı.

blank

Yavaş yavaş hikayesini tamamlayan dizi, bu sezon sonunda izleyicilerine veda ederek yayın hayatına son verecek. Bakalım Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde finale doğru yol alırken neler yaşanacak? Hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz