Teşkilat Setine Aşk Ziyareti! Ajan Ceren’e Hayat Veren Ezgi Eyüpoğlu’na Sevgilisinden Romantik Sürpriz

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Teşkilat Setine Aşk Ziyareti! Ajan Ceren’e Hayat Veren Ezgi Eyüpoğlu’na Sevgilisinden Romantik Sürpriz

TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. Dizide hayat verdiği Ceren karakteri ile fırtınalar estiren Ezgi Eyüpoğlu’na sevgilisi Oğulcan Engin’den romantik bir sürpriz geldi.

teşkilat-ezgi eyüpoğlu

Teşkilat şüphesiz sezonun en başarılı dizilerinden biri. Yayınlandığı ilk günden beri olay yaratan dizi, birbirinden heyecanlı bölümleriyle adeta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitliyor. Vatanları için hayatlarını feda eden kahramanların hikayesini anlattığı Teşkilat, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile ekranların gelmiş geçmiş en iddialı yapımlarından biri oldu bile.

teşkilat-ezgi eyüpoğlu

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Şenler, Mehmet Usta gibi isimlerin olduğu fenomen dizinin en dikkat çeken oyuncularından biri de Ezgi Eyüpoğlu. Ceren karakteri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu, hepimizi rolüyle ters köşe yapmıştı. MİT’in en başarılı ajanlarından biri Serdar ile evlilik hazırlığında olan Ceren’in başka bir ülke için çalışan ajan olduğunu öğrenmiştik. Başarılı oyunculuğuyla göz dolduran Ezgi Eyüpoğlu böylesine zor bir karakterin dahi hakkını verdi.

Romantik Set Ziyareti

Ezgi Eyüpoğlu, Kaan Yıldırım ile 3 yıl süren evliliklerinin ardından Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile yepyeni bir aşka yelken açmıştı. Oğulcan Engin ile uzun ve mutlu bir beraberlikleri olan güzel oyuncu, kaynanası Seda Sayan tarafından da çok seviliyor. Evlilik yolunda güzel bir birliktelikleri olan ünlü çiftimiz birbirlerini romantik sürprizlerle mutlu etmeyi iyi biliyor.

Birbirlerine olan aşklarını sosyal medyada duyurmaktan çekinmeyen ünlü çiftimizden yepyeni bir paylaşım geldi. Oğulcan Engin, Teşkilat çekimlerinden dolayı Ankara’da olan güzel sevgilisini ziyarete gitti. Bu romantik sürprizi takipçileriyle paylaşan Ezgi Eyüpoğlu, Instagram’a sevgilisiyle bir fotoğraf atarak “Set ziyareti” diye not düştü. Oğulcan Engin ise bu paylaşımın altına kalp bırakarak aşkını bir kez daha cümle aleme duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz