Güzelliğiyle Büyüleyen Fahriye Evcen Karan’la İlgilenirken Canı Sıkılınca Çareyi Instagram Filtrelerinde Buldu!

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Güzelliğiyle Büyüleyen Fahriye Evcen Karan’la İlgilenirken Canı Sıkılınca Çareyi Instagram Filtrelerinde Buldu!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen Instagram hesabında yazı getirdi! Oğlu Karan’la vakit geçirirken Instagram filtrelerine falan Fahriye Evcen, Instagram’da eğlenceli bir story paylaşarak yazı özlediğini dile getirdi. 2017 yılında kendi gibi oyuncu olan Burak Özçivit’le şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Fahriye Evcen’i evlendikten sonra pek fazla projede göremedik. Reklam projeleri ve Instagram da olmasa güzel oyuncunun yüzüne hasret kalacağız.

Fahriye evcen

Lansmanda Göz Kamaştırdı!

Özellikle de 2019 yılında dünyaya gelen Karan’dan sonra oğlunu tek başına büyütmeyi tercih eden güzel oyuncu; bütün vaktini ailesi ve oğluna ayırıyor. Bu süre zarfında reklam yüzü olduğu kozmetik markası haricinde kamera karşısına geçmeyi tercih etmeyen Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde bir bebek bezi markasıyla işbirliği yaptı.

İşbirliği yaptığı markanın lansmanında basın mensuplarının sorularını cevaplayan güzel oyuncu, güzelliğiyle herkesin başını döndürdü! Fahriye Evcen “Karan’la bir gün içinde neler yapıyorsunuz?” sorusuna; “Aslında bebekler rutinleri çok seviyor. Her şey belirli bir rutine oturuyor. Benim Karan’la ana temam her zaman onunla eğlenerek vakit geçirmek. Çünkü bir çocuğun temel iki şeye ihtiyacı var. Biri samimi şekilde sevilmek ve kucaklamak diğeri ise oynanmak. Aslında bebeğin çevresindeki insanlar bir bebeğe bundan daha fazlasını veremiyor.” cevabını verdi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Burak Özçivit’in babalığını ise öve öve bitiremedi; “Burak çok iyi bir baba. Ben o anlamda gerçekten çok şanslıyım çünkü; bebeğin sorumluluğu büyük ölçüde anneye ait evet ama çok zorlu zamanlar olabiliyor. Annenin ‘benim bir kahve içmeye ihtiyacım var’ dediği zamanlar olabiliyor. Orada babanın da desteği olması ya da anne, kız arkadaş, çevrede kim varsa onun desteği çok önemli. Ben 2 senedir uykusuz yaşıyorum arkadaşlar! 2 senedir uyumuyorum.”

Yazı Çok Özlemiş!

Bugün ise Instagram filtrelerinde kaybolan Fahriye Evcen, oğlu Karan’la oynarken story paylaştı ve yaz aylarına özlemini dile getirdi. Arkadan duyulan Karan’ın seslerine ise kalbimizi bıraktık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz