Dedikodu Var! Uraz Kaygılaroğlu Meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ’un Setini Basmak İstiyormuş: “Kıvanç’ın Sakalı Bile…”

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Dedikodu Var! Uraz Kaygılaroğlu Meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ’un Setini Basmak İstiyormuş: “Kıvanç’ın Sakalı Bile…”

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ’u öve öve bitiremedi! Tüm Türkiye’nin en sevdiği erkek oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ, bu sefer de Uraz Kaygılaroğlu tarafından övgülere layık görüldü. Gerçekten de ülke olarak herkesin bu kadar sevdiği ve beğendiği bir ikinci insan var mıdır? Sanmıyorum.

Uraz Kaygılaroğlu

Son dönemin parlayan isimlerinden Uraz Kaygılaroğlu, hem oyunculuk yeteneği hem yakışıklılığı hem de neşeli ve eğlenceli karakteriyle özellikle de genç kızların ilgisi çekiyor. Verdiği kilolara adeta başka birine dönüşen Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada da ilgiliyle takip ediliyor.

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz’dan Yeni Proje!

Son olarak Star TV’nin sevilen dizilerinden Sefirin Kızı’nda rol alan ve Neslihan Atagül’ün ardından diziden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nu Camdaki Kız’da izleyecektik. Fakat daha öncesinde Cem Yılmaz’ın yeni Netflix dizisi “Erşat Kuneri” için anlaşma imzalayan yakışıklı oyuncu, Camdaki Kız’dan gelen teklifi; “Aynı anda birden fazla projede yer almak istemiyorum” diyerek reddetti.

Uraz Kaygılaroğlu

Sık sık Cem Yılmaz ve Erşan Kuneri kadrosuyla bir araya gelen Uraz Kaygılaroğlu, şu sıralarda hem kariyer basamaklarını üçer beşer çıkıyor hem de kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç’la güzel bir birliktelik yaşıyor. Melis Işiten’le 2019 yılında evliliklerini sonlandıran Uraz Kaygılaroğlu, uzun bir süre yalnızlığı tercih etse de aşk orucunu Berrak Tüzünataç’la bozdu!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz, Kıvanç’ı Yere Göğe Sığdıramadı!

Son dönemde magazincilerin yakın markajdan takip ettiği isimlerden olan Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz gün Exxen’de yayınlanan Enis Arıkan’ın talkshowuna katıldı. Enis Arıkan’la eğlenceli bir sohbet gerçekleştiren Uraz Kaygılaroğlu; meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ’u yere göğe sığdıramadı!

Bildiğiniz gibi Kıvanç Tatlıtuğ; Uraz Kaygılaroğlu’nun yakın arkadaşı Özge Özpirinç’le birlikte “Bir denizaltı hikayesi” ismindeki yeni bir Netflix dizisi hazırlığında! Koronavirüs olmasa seti basacağını ifade eden Uraz Kaygılaroğlu, Kıvanç Tatlıtuğ’un çok özel, başarılı, yetenekli ve yakışıklı biri olduğunu ifade etti. Hatta Uraz Kaygılaroğlu’na göre Kıvanç Tatlıtuğ’un sakalları bile daha nizami çıkıyormuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz