Sonunda Bu da Oldu! Söylemezsem Olmaz’ın Sunucusu Bircan Bali’nin Takıntısından Kızı da Nasibini Aldı

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Sonunda Bu da Oldu! Söylemezsem Olmaz’ın Sunucusu Bircan Bali’nin Takıntısından Kızı da Nasibini Aldı

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Bircan Bali, kızı Saygı Karen’le birlikte tatile çıktı. Her anlarını paylaşan Bircan Bali, minik kızını da Instagram takıntısının kurbanı etti.

Bircan Bali

Ünlü sunucu Bircan Bali, sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın değişmeyen tek yüzü. Yıllardır magazin gündemini yorumlayan ünlü isim, bu sezon da yakın arkadaşları Seren Serengil ve Arto ile çalıştı. Seren Serengil’in sağlık problemleri ve Arto’nun işleri nedeniyle dönem dönem ara verdikleri programda, Bircan Bali neredeyse hiçbir programı kaçırmadı. Boşandıktan sonra program sunmaya gelecek kadar istikrarlıydı! Sonunda, program ekrana ara verince küçük kızı Saygı Karen’le birlikte dinlenme şansı buldu. Antalya’nın yolunu tutan anne-kız, Saygı Karen için de pek çok ilki gerçekleştirdi. Minik kız, ilk Instagram filtresi deneyimini bile yaşadı!

İlk Deniz Keyfi

Annesi Bircan Bali’nin Instagram hesabının en önemli kahramanlarından biri olan Saygı Karen, resmen gözümüzün önünde büyüdü. Şimdi de minik kızın ilk tatil macerasına şahit olmaya başladık. İlk kez denize giren Saygı Karen’in sevimli halleri takipçilerin yine içini ısıttı. Ama denizden çıktıktan sonraki anlar Saygı Karen için pek keyifli olmadı!

“Anne filtresiz olmaz”

Bircan Bali

Anne kız, deniz keyfinin ardından birlikte yemek yemeye gitti. Kızı Saygı Karen’in gezmeyi çok sevdiğini her fırsatta anlatan Bircan Bali, kızına “Yemekten sonra seni gezmeye götürelim mi anneciğim?” diye sordu. Ama Saygı Karen bu duruma her zamanki gibi sevinerek mi tepki verdi, anlayamadık. Çünkü yüzü filtreden yok oldu!

Durumun farkına varan Bircan Bali, “Benim filtrem sana hiç yakışmadı. Ama ne yapalım, anne filtresiz olmaz. Saça bak, dağınık, ıslak, bitik” diyerek durumun sebebini açıkladı. Yine de, sonraki paylaşımlarda minik Saygı Karen’in tatlı yüzünü de görmeyi umuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz