Son Yaz Setinde Romantik Sürpriz! Hazal Kaya’nın Eşi Ali Atay’la Çektiği Video Sosyal Medyayı Salladı

Dilek Yeğin

Haberler

26 Şubat 2021

Son Yaz Setinde Romantik Sürpriz! Hazal Kaya’nın Eşi Ali Atay’la Çektiği Video Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, eşi Ali Atay’ı “Son Yaz” setinde ziyaret etti. Çiftin samimi halleri büyük beğeni topladı.

Hazal Kaya Ali Atay

Oyuncu çift Hazal Kaya ve Ali Atay’ın aşkı, gerçekten de “Leyla ile Mecnun” hikayesine benziyor. Türk televizyonlarının en efsane dizilerinden “Leyla ile Mecnun”da Mecnun’u oynayan Ali Atay, ikinci adı Leyla olan Hazal Kaya’ya aşık oldu! İkilinin tanışması bile dizinin İsmail Abi’si Serkan Keskin sayesinde gerçekleşti. Tam da dizinin bittiği 2013 yılında başlayan bu aşk, bir nevi diziyi devam ettirdi diyebiliriz!

O günlerden beri aşkları katlanarak artan çift, Hazal Kaya’nın deyimiyle “hızlandırılmış bir hayata güvenme” dersinin ardından evlenmeye karar verdi. Çok geçmeden de oğulları Fikret Ali’ye kavuştular!

“Ali benim süper kahramanım”

Hazal Kaya Ali Atay

Ali Atay, film çektiğinde bile çok ortalarda görünmeyen biri olarak özel hayatı hakkında açıklama yapmıyor. Ama Hazal Kaya’nın röportajlarından aşklarının ne kadar güçlü olduğunu anlayabiliyoruz. Hazal Kaya, evlenme kararını “büyük mutluluklarının arasında büyük hüzünler yaşadıktan sonra” aldıklarını söylüyor.

Hazal Kaya Ali Atay

Örneğin, Hazal Kaya, annesinin kanser olduğu dönemde en büyük desteği sevgilisinden almış. “Yaşadığımız deneyimde Ali resmen süper kahraman gibiydi. Hayatımda olduğu için her gün şükrediyorum” diyen ünlü oyuncu, bu deneyimin onları bir aileye dönüştürdüğünü anlattı.

Hazal Kaya Ali Atay Fikret Ali

2019’da evlenen çift, aynı yıl oğulları Fikret Ali’ye kavuştu. Hazal Kaya, çocuğun ilk dönemlerde ilişkilerini sınadığını ama bu sınavı da geçtiklerini söylüyor: “Gördük ki, yol arkadaşlığımız çok güçlü. Birbirimize duyduğumuz sevgi de öyle.

Peşinden İzmir’e Gitti

Hazal Kaya Ali Atay

Ali Atay’ın yıllar sonra bir dizide oynamayı kabul etmesi çok ses getirmişti. Hazal Kaya, hiç düşünmeden “Son Yaz” dizisi için İzmir’e giden eşinin yanında gitti. Bir yandan Netflix’te başrol oynayacağı “Pera Palas” dizisi için hazırlanan Hazal Kaya, bir yandan da eşi ve oğluyla keyifli zamanlar geçiriyor. Bugün de “Son Yaz” dizisinin setini ziyaret ederek eşine sürpriz yaptı!

Havada Aşk Kokusu Var

Hazal Kaya set

Hazal Kaya, önce set ekibiyle bir fotoğraf çektirdi. Sonra da eşi Ali Atay’a Sia’nın “Snowman” şarkısı eşliğinde tekrar ilan-ı aşk etti!

Ali Atay’ın oğlunda da aynısını gördüğümüz keskin bakışları bu videodan da eksik olmadı tabii ki! Bu mutlu aileye nice mutlu ve huzurlu günler diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz