Gülşen Çocuğuna Dil Öğretmeye Doyamadı! Oğlu Azur Benan İçin Şimdi de Fransızca Öğretmeni Arıyor!

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Gülşen Çocuğuna Dil Öğretmeye Doyamadı! Oğlu Azur Benan İçin Şimdi de Fransızca Öğretmeni Arıyor!

Sanat hayatındaki başarısını anneliğinde de gösteren Gülşen için belli ki biricik oğlu Azur Benan’ın eğitimi çok önemli. Ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu ile evli olan Gülşen bu aralar Türkçe, İngilizce ve İspanyolcayı öğrenmiş olan oğlu için listesine bir de Fransızca hocası ekledi.

Azur Benan Okula Başlıyor

Gerçekten de çocuklar göz açıp kapayıncaya kadar büyüyor. Oysaki daha dün gibi Azur Benan’ın Tarkan’ın kucağındaki bebeklik hali öyle değil mi? Ama işte o da büyüyüp okul yollarına düşenlerden. Gülşen takipçileri yukarıdaki fotoğrafı hatırlarlar. Londra sokaklarında çekilen bu fotoğraf 2019 yılına ait. Gülşen’in “Azur Bey’in okuldaki ilk günü” postunu gören yüzlerce kişi anında tebrik mesajları göndermişti. Hatta sıkı takipçileri ile birlikte magazin de bu durumu epey irdelemişti. Azur Benan’ın kreşinin Londra’nın en seçkin ailelerinin hatta Kraliyet Ailesi üyelerinin çocuklarının gittiği bir kreş olduğu söyleniyor.

Şimdi Sıra İspanya’da!

Bu arada 4 yaşına gelen Azur Benan’ı bekleyen yeni ülke ise İspanya. Geçtiğimiz ay Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu çocuklarının eğitimi için İspanya’ya yerleşmeye karar verdiler. Daha önce evlenmelerine vesile olan İspanya Gülşen – Ozan Çolakoğlu çiftini şimdi de Azur Benan için çağırıyor anlaşılan.

Eğitim Şart!

blank

Kısaca eğitim şart diyen Gülşen – Ozan Çolakoğlu çifti Londra’nın ardından neden İspanya’ya gitmeye karar verdiler bilemiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var ki Azur Benan’ın eğitim hayatı için okyanuslar aşıp kıtalar değiştirebileceklerini tüm dünya anlamış oldu. Bununla da yetinmeyen çift bir de Fransızca bilen bir hoca aramaya başlamış. Ne diyelim, Azur Benan’ı bekleyen çok iş var. Ayrıca Azur Benan’ın eğitim hayatını hangi ülkede tamamlayacağı ise Gülşen takipçilerinin bir diğer merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz