Demet Özdemir’in 4 Milyon TL’ye Aldığı Lüks Villasının Giyinme Odasına Aşık Olacaksınız! Giyinme Odası Bile…

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Demet Özdemir’in 4 Milyon TL’ye Aldığı Lüks Villasının Giyinme Odasına Aşık Olacaksınız! Giyinme Odası Bile…

TV8’in “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin yıldızı Demet Özdemir, son günlerde dizisi ya da kariyeriyle değil, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Oğuzhan Koç’la ilişkisiyle anılıyor! Çiçeği burnunda çiftimizin her attığı adım sosyal medya kullanıcıları ve magazin sayfaları tarafından yakın markaja alınmış durumda.

Demet Özdemir

Yılın Sürpriz Aşkı!

2021’in sürpriz ilk aşkı Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç oldu! Çiftimiz ilişkilerini başlarda saklamaya çalışsa da, nafile! Magazincilerin baskısından kaçamayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç kısa zaman içinde ilişki yaşadıklarını kabul etti. Güzel oyuncu Demet Özdemir son olarak rol arkadaşı Can Yaman’la birliktelik yaşamıştı. Sevgilisi Oğuzhan Koç ise 3 yıl birlikte olduğu Yağmur Tanrısevsin’den sonra yalnızlığı tercih etmiş ve kimseyle adı anılmamıştı.

Hatta Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un ilişklerinin başında; Demet Özdemir’in, Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’le bir dönem yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu haber, Demet Özdemir’in linç yemesine sebep oldu! Fakat bu günler geride kaldı, hepimiz Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in ilişkisine iyice alıştık.

Demet Özdemir’in Giyinme Odasına Aşık Olduk!

Bugün ise güzel oyuncu Demet Özdemir’in; Zekariyaköy’de tam 4 milyon TL’ye satın aldığı evini ilk kez gördük! Güzel oyuncunun Zekariyaköy’de ev aldığını biliyorduk. Hatta dekorasyona çok önem verdiğini her fırsatta dile getiren Demet Özdemir; yeni evinin tadilat ve dekorasyon işlemleri bitene kadar yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı’da misafir oldu.

Anlaşılan güzel oyuncunun evinin tadilatı bitmiş ve Zekariyaköy’e taşınmış! Yeni evinden fotoğraf paylaşmayı ihmal etmeyen Demet Özdemir’in şu anlık sadece giyinme odasını gördük ama güzel oyuncunun giyinme odası bile bizi mest etmeye yetti! Demet Özdemir’in taşındığı yeni evin giyinme odası bile böyleyse kalanı nasıldır Allah bilir. Güzel oyuncu gerçekten de dekorasyonun hakkını vermiş!

blank
Benzer Haberler

Perfect 10 Mart 2021

Zenginlik işte gghnnn

María Luisa Batista 11 Mart 2021

Me gusta saber de la vida de los artistas y su proyectos futuros, este canal me mantiene informado

Kraliçe 👑 11 Mart 2021

Waow zenginlik zirveyi aşıyor !

Defne 11 Mart 2021

Ooooo

Defne 11 Mart 2021

Abla tel verirmisin

Yorum Yaz