Akrep’te Şok Edici Ayrılık! Fikret Karakterini Canlandıran Bekir Aksoy Diziye Veda Etti

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Akrep’te Şok Edici Ayrılık! Fikret Karakterini Canlandıran Bekir Aksoy Diziye Veda Etti

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep’ten şaşırtan bir ayrılık haberi geldi. Dizide Fikret karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bekir Aksoy’un diziden ayrılacağı öğrenildi. Instagram’dan duygusal bir paylaşımla diziye veda eden Bekir Aksoy, teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

bekir aksoy-akrep

Star Tv’nin iddialı dizisi Akrep, her hafta sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi usta isimlerin olduğu dizi, güçlü kadrosuna rağmen reyting sırasında beklenen başarıyı sağlayamadı.

bekir aksoy-akrep

Yayın hayatına cuma günü başlayan Akrep’in günü yeni dizilere yer açmak için değiştirildi. Gün değişikliğinden az da olsa olumsuz etkilenen dizi, kemik izleyici kitlesiyle yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ediyor.

“Benim de, Sizin de Fikret’e Son Bakışımız”

1441 Productions yapımı, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı, senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınan Akrep’ten şaşırtan bir ayrılık haberi geldi. Fikret karakterine hayat veren Bekir Aksoy, Instagram’dan diziye veda etti.

bekir aksoy-akrep

Instagram’dan duygusal bir postla diziye veda eden Bekir Aksoy, hayranlarını üzdü. Ünlü oyuncunun paylaşımına yüzlerce yorum ve beğeni geldi.

Devlet Sahnelerinin Tozunu Yuttu

18 Mart 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezun oldu.  Kenan Işık’ın yönetiminde ufak bir rolde oynayan yakışıklı oyuncu, sahnelerin tozunu yutarak oyunculuğa adım attı.

bekir aksoy-akrep

Sadece ekranlarda değil tiyatroda da kendini kanıtlayan Aksoy, İki sene Dormen Tiyatrosu, iki sezon Gülriz Sururi ve arkasından altı sene Kent Oyuncuları’nda oynadı. Sahnedeki başarılı performansı sayesinde 13. Afife Tiyatro Ödülleri “Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Erkek Oyuncusu” ödülünün sahibi oldu.

bekir aksoy-akrep

Yahşi Cazibe, Hayal mi Gerçek mi, Türk Malı, Doktorlar ve Çiçek Taksi gibi önemli projelerde yer alan Bekir Aksoy, Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz