Demet Şener ve Cenk Küpeli Çiftinden Ayrılık Sonrası İlk Açıklama Geldi: “Eski Eşin Olarak Tüm Desteğim…”

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Demet Şener ve Cenk Küpeli Çiftinden Ayrılık Sonrası İlk Açıklama Geldi: “Eski Eşin Olarak Tüm Desteğim…”

Eski manken Demet Şener, 2019’un Haziran ayında nikah masasına oturduğu Cenk Küpeli’den bugün tek celsede ayrıldı! Her fırsatta aşklarının ne kadar kuvvetli olduğunu anlatan Demet Şener ve Cenk Küpeli çiftinin aldığı bu ani boşanma kararı herkesi oldukça şaşırttı! Uçankuş TV’nin ortaya attığı bu haber, Cenk Küpeli ve Demet Şener tarafından da doğrulandı. Hatta Cenk Küpeli ve Demet Şener’den ilk açıklamalar geldi bile!

2019 Yılında Nikah Masasına Oturdular

Cenk Küpeli ve Demet Şener

Çocuklarının babası ve eski eşi olan İbrahim Kutluay’dan 2018 senesinde ayrılan Demet Şener 13 yıllık evliliği oldukça olaylı bir şekilde sona erdi. Cenk Küpeli ile bu boşanmadan bir sene sonra 21 Haziran 2019 yılında nikah masasına oturdu. Ancak, Cenk Küpeli’nin anne ve babasının nikahta bulunmaması Demet Şener için “istenmeyen gelin” haberlerinin çıkmasına sebep oldu. Ancak Cenk Küpeli bu iddialar için “Anne ve babamla yakında tanışacaklar, evliliğimizde bir sorun yok” açıklamasını yaptı.

Çift Arasında Çocuk Krizi!

Henüz bir buçuk senedir evli olan Demet Şener ve Cenk Küpeli çiftinin çocuk konusunda anlaşamadığı için ayrılık kararı aldığı konuşuluyor. Bildiğiniz gibi Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliğinden iki tane çocuğu var ve yeniden çocuk sahibi olmak istememiş. Ancak Cenk Küpeli çocuk konusunda ısrarcı olunca, çiftimiz arkadaşça yollarını ayırma kararı almış.

Demet Şener ve Cenk Küpeli, anlaşmalı olarak boşandılar ve birbirlerinden herhangi bir maddi ya da manevi talepleri olmadı.

Cenk Küpeli’den İlk Açıklama Geldi!

Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü! Bu habere sessiz kalmak istemeyen Cenk Küpeli Instagram hesabından bir açıklama yaptı: “Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim…” diyen Cenk Küpeli, Demet Şener’le bir fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmedi.

Cenk Küpeli açıklama

Cenk Küpeli’nin bu açıklamasını kendi Instagram storylerinde paylaşan Demet Şener’den harici bir açıklama gelmedi henüz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz