Sezona Zirvede Başlayan Survivor Dün Gece Reytinglerde Yerini Koruyamadı: İlk Beşe Giremedi!

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Sezona Zirvede Başlayan Survivor Dün Gece Reytinglerde Yerini Koruyamadı: İlk Beşe Giremedi!

TV8’in amiral gemilerinden Survivor tüm hızıyla devam ediyor. Televizyon reytinglerine hızlı bir giriş yapıp zirveye adını yazdıran Survivor’ın Pazartesi akşamı aldığı reyting herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Tüm kategorilerde ilk 5’i bile göremedi!

Survivor Reytinglerde Çakıldı!

Cumartesi akşamı seyirciyle buluşan Survivor, haftasonunu zirvede tamamladı. Hatta Acun Ilıcalı, Survivor’ın ilk yayınlanmaya başladığı akşam tüm kategorilerde birinci olmasını Instagram hesabında paylaşarak izleyicilere ve ekibine teşekkür etmişti. Pazar akşamı da aynı başarıyı yakalayan Survivor, Pazartesi akşamı aldığı reyting ile herkesi şaşırttı!

Televizyonlarda reyting savaşı devam ediyor! Hangi kanal pastadan büyük dilimi alacak kavgası sürerken, Survivor’ın da bu savaşa dahil olmasıyla izleyiciler zorlu bir seçimle karşı karşıya kalıyor. Bir yanda yılların klasiği Survivor, diğer yanda birbirinden entrikalı diziler! Herkesin seçimi farklılık gösteriyor, ancak Pazartesi akşamının kazananı Survivor olamadı.

İlk Beşe Zor Girdi!

Pazartesi akşamları kanallar için oldukça başarılı geçiyor, izleyicilerin sevdiği pek çok dizi aynı gece yayınlanıyor: Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur, Yasak Elma, Sefirin Kızı ve dün gece ilk bölümü yayınlanan yeni dizimiz Maraşlı. Böyle zorlu bir akşamda Survivor’ın yeni sezonu istediği reytingi alamadı.

Total’de 5,27 ile 9. olan Survivor, AB’de 3,61 ile 8. oldu. ABC1’de ise 6,03 ile ilk beşin içerisinde kendisine yer bulabildi. Bu akşam ise reytingler yine oldukça zorlu geçecek; Masumlar Apartmanı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Baraj ve Hekimoğlu gibi oldukça sevilen diziler izleyicileriyle buluşacak.

Dün Akşam Survivor’da Ne Oldu?

Dün gece Survivor’da hem ödül oyunu hem de dokunulmazlık oyununun heyecanı vardı. Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazanırken, dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kazandı. Kıran kırana geçen mücadeleler herkese seyir zevki yaşattı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde isim yazmak zorunda kaldılar. Eleme adayı olarak çıkan isim ise Sena’dan sonra Dora oldu. Bu akşam ise Survivor’da eleme heyecanı yaşanacak, Gönüllüler takımından bir kişi adaya ilk haftadan veda edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz