Sefirin Kızı Bitti Ama Tuba Büyüküstün’ün O Alışkanlığı Devam Ediyor: Bağımlısı Olmuş Bırakamıyor!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Sefirin Kızı Bitti Ama Tuba Büyüküstün’ün O Alışkanlığı Devam Ediyor: Bağımlısı Olmuş Bırakamıyor!

Star TV’nin tartışmalar yaratan dizisi Sefirin Kızı geçtiğimiz hafta final bölümünün ardından ekranlara veda etti. Sezon başından beri birçok sansasyonla uğraşmak zorunda kalan diziye son olarak Tuba Büyüküstün Mavi karakteriyle dahil olmuştu. Güzel oyuncunun diziye dahil olmasının ardından her gün kahveli günaydın Instagram storyleri atmaya başlamış, hatta fanları tarafından “bağımlı” olduğu iddia edilmişti. Ramazan nedeniyle kahveli günaydın storylerine ara veren Tuba Büyüksün’ün kahve bağımlılığı Sefirin Kızı’yla ilgili değilmiş. Güzel oyuncudan bugün yine günaydın storysi gördük. Özlemişiz valla!

Sefirin Kızı Sonunda Bitti!

“Geçirgen Bağırsak Sendromu” nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül’ün ardından, dizinin kötü adamı Uraz Kaygılaroğlu da Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak “Erşan Kuneri” dizisinin kadrosuna dahil olunca; Sefirin Kızı iki başrol oyuncusunu kaybetmiş oldu. Yapım ekibi başrol kadın karakter için büyük bir arayışa girdi ve Tuba Büyüküstün’le anlaştı.

blank

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı kadrosuna dahil olacağı haberi sosyal medyada büyük ses getirdi. Twitter’da ve Instagram’da bir anda popüler olan Sefirin Kızı, bu defa paçayı kurtarıyor diye düşünüyorduk ki; Tuba Büyüküstün’ün gelişi bile dizinin reytingleri yukarı çekmeye yetmedi. Hatta birçok Sefirin Kızı izleyicisi dizinin çok değiştiğinden yakınmaya başladı ve kaçınılmaz son gerçekleşti, Sefirin Kızı geçtiğimiz hafta final bölümüyle ekranlara veda etti.

blank

Tuba Büyüküstün’ün Kahve Bağımlılığı!

Ancak aklımızdan çıkmayan şey ise Tuba Büyüküstün’ün kahve bağımlılıydı! Sefirin Kızı çekimleri için Bodrum’a giden güzel oyuncu; Bodrum’dan her sabah kahve eşliğinde “günaydın!” storysi atmayı ihmal etmedi. Ramazan ayı araya girince bu alışkanlığına son veren Tuba Büyüküstün, Ramazanın bitmesiyle birlikte tekrardan bizleri kahveli günaydın storysinden mahrum bırakmadı. Anlaşılan güzel oyuncunun bu kahve ve günaydın storysi bağımlılığı Sefirin Kızı’yla ilgili değilmiş. Ama yine de Tuba Büyüküstün’ün günaydın storylerini özlemişiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz