Deniz Akkaya Jüri Üyesi Şeyma Subaşı Yarışmacıymış! Şeyma Subaşı’na Unutamayacağı Hayat Dersleri…

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Deniz Akkaya Jüri Üyesi Şeyma Subaşı Yarışmacıymış! Şeyma Subaşı’na Unutamayacağı Hayat Dersleri…

Şeyma Subaşı 14 yıl önce bir “Top Model” yarışmasına katıldı. Henüz 16 yaşındaki Şeyma Subaşı, Deniz Akkaya’nın karşısında ter döktü.

Muhtemelen herkes Şeyma Subaşı’nı ilk kez “Var Mısın Yok Musun” yarışmasında gördüğünü düşünüyor. Subaşı’nın Acun Ilıcalı macerasının başlangıcı burası ve bir başka Acun Ilıcalı prodüksiyonu olan “Yok Böyle Dans” olabilir. Ama Subaşı’nın ekran macerası 2006 yılındaki “Top Model” yarışmasında başladı! O dönem henüz 16 yaşında olan Subaşı’nın değişimine bakar mısınız?

Şeyma Subaşı fotoğrafı

Şeyma Subaşı o yarışmada Uğurkan Erez, Deniz Akkaya ve Armağan Çağlayan gibi üyelerden oluşan bir jürinin karşısında ter döktü. Üstelik gerçekten de ter döktüğü ve “hayat dersleri” aldığı bazı anlar da var!

“Ailemin böyle görmesini istemem”

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı o sıralar 16 yaşında, çok tecrübesiz ve heyecanlı bir genç gibi görünüyor. Ama kafasına koyduğu bazı şeyleri yapması uzun sürmemiş! Örneğin, yarışmaya katılırken moda tasarımcısı olmak istediğini söyleyen Subaşı, yarışmadan bir yıl sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı bölümüne başladı. Bir süre de “Yok Böyle Dans” yarışmasının kostüm sorumlusu oldu. Ama yarışmada esas dikkat çeken her zamanki gibi çelişkili açıklamaları!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, iç çamaşırıyla televizyona çıkmayı kesinlikle reddediyor. “Defilelere çıkacağız ama asla iç çamaşırı giymem. Ailem buna karşı çıkar. Ben de giymek istemem, canlı yayında herkese vücudumu gösteremem. Sonuçta birçok insan bizi izleyecek” diyen Subaşı, bunları üzerindeki bikiniyle anlatıyor!

“En ahlaklıyı seçmiyoruz ama…”

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın yarışma evinde fenalık geçiren bir arkadaşını taklit etmesi üzerine jüri üyesi Deniz Akkaya kendini tutamıyor. Subaşı’nı bir abla gibi karşısına alıp öğüt vermeye başlayan Akkaya, ince ince laf sokmayı da ihmal etmiyor!

Biz burada en ahlaklı kim yarışması yapmıyoruz ama” diyerek söze başlayan Akkaya, zor durumda olan bir insanın taklidini yapmanın kötü olduğunu anlattı. Subaşı’nın bunu 16 yaşına kadar çözmüş olması gerekirdi ama neyse! Zaten Subaşı da “Şeyma çok gelecek vaat eden, tatlı bir kız. Onun bu naif yanını kaybetmemesini istiyorum” diyen Akkaya’yı pek dinlemiyor gibi görünüyor!

Ne dersiniz, takipçi sayıları düşmeye başlayan ve eskisi kadar popüler olmayan Şeyma Subaşı’nı yine bu yarışmalardan birinde görür müyüz? Belki de jüri üyesi olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz