Selin Ciğerci ve Eşi Gökhan Çıra Takipçileri Loveladı! Gökhan Çıra: “Önce Allah sonra Selin derim.”

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Selin Ciğerci ve Eşi Gökhan Çıra Takipçileri Loveladı! Gökhan Çıra: “Önce Allah sonra Selin derim.”

Seren Serengil’le sansasyon yaratma yarışında olan ünlü fenomen Selin Ciğerci bu kez takipçilerini loveladı. Eşi Gökhan Çıra öyle şeyler söyledi ki aşık çifte herkes imrendi.

Selin Ciğerci de pek çok ünlü gibi asla gündemden düşmeyen isimlerden biri. Geçtiğimiz ay öyle dedikodularla gündemi meşgul etmişti ki biraz takip ettiyseniz hatırlarsınız.

Hatırlarsanız bir aşk üçgeni çizilmişti. Bir iddiaya göre Gökhan Çıra gönlünü Melisa Emirbayer’e kaptırmıştı. Diğer iddiaya göre de Selin Ciğerci bunu öğrenince Melisa’yı darp etmişti. Tahmin edersiniz ki bu sansasyonlar Söylemezsem Olmaz programı sunucularından magazin bombası Seren Serengil’den gelmişti.

Ardından boşanma iddiaları, aldatma iddiaları birbirini kovaladı. Bir de araya Selin Ciğerci’nin Melisa Emirbayer’e sus payı olarak 2 milyon TL teklif ettiği haberi sıkıştı. Yer yerinden oynamış, gündem karışmıştı anlayacağınız. Bu olaylarla ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki haberimizde.

Selin Ciğerci Gökhan Çıra çifti tüm bu olayların ardından paylaştıkları fotoğraflarla birbirlerine ne kadar aşık olduklarını ispat etmeye çalıştı.

Selin Ciğerci’nin “Gönlümün efendisi.” notuyla paylaştığı bu fotoğrafta adeta “Bizi yıkamazsınız, birlikteyiz ayrılmayız!” nidaları yükseliyordu.

Gökhan Çıra’dan da benzer postlar gelmeye devam etti. “Her şeye herkese inat…” diyordu ünlü futbolcu.

Takipçileri Yeniden Loveladılar!

Fenomen Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra mutluluklarını hala ispatlamaya çalışıyor. Gökhan Çıra dün gece futbol maçı izlerken Instagram hesabından bir soru cevap hikayesi paylaştı. Takipçilerin sorularını cevaplayacaktı. Sanki Selin’le ilgili soru geleceğini bilmiyormuşça!

Ardından beklenen an geldi ve bir takipçi soru butonuna “Selin’i gerçekten seviyor musun?” sorusunu bırakıverdi. Gökhan Çıra’nın cevabı da herkesi mest etti. “Önce Allah derim sonra Selin derim ki hep dedim hiç düşünmem bunu derken.” sözlerini yazdı. Ne diyelim mutluluğunuz daim olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz