Acun Ilıcalı’nın Bomba Projesi EXXEN’deki Dizi Afişleri Yine Bir Kriz Yarattı! Bu Nasıl “Öğrenci Evi”?

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Bomba Projesi EXXEN’deki Dizi Afişleri Yine Bir Kriz Yarattı! Bu Nasıl “Öğrenci Evi”?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu EXXEN yine tartışmalara neden oldu. EXXEN’de yayınlanacak “Öğrenci Evi” dizisinin afişi çok tepki çekti.

Ünlü televizyoncu ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, bu kez dijital dünyaya adım atmaya hazırlanıyor. Televizyonun ömrünün uzun olmadığını fark eden Ilıcalı, Türkiye’de dijital platform açmak için hazırlanan ilk televizyon kanalı sahibi oldu. Neredeyse tüm YouTuberları, TV8’de daha önce beraber çalıştığı isimleri ve yepyeni dizileri EXXEN’e transfer eden Ilıcalı’nın beklentisi büyük.

Öte yandan EXXEN için bir servet harcadığını – 900 milyon TL- ifade eden Acun Ilıcalı yine uçuşa mı geçecek yoksa dijital dünyanın gereklerini anlayamayıp batacak mı? Bunu ve EXXEN’in ücret politikasını merakla bekleyen büyük bir kitle de var. Bunlar konuşulurken bir yandan da EXXEN’de yayınlanacak projelerin afişleri tek tek görücüye çıkmaya başladı.

Bu Nasıl “Sihirli Annem”?

Dizi afişlerinden biri ise kriz yarattı. Acun Ilıcalı, kızı Melisa çok sevdiği için bir dönemin fenomeni “Sihirli Annem” dizisini yeniden çekeceğini açıklayarak yeterince tepki toplamıştı. Dizinin yeni bir oyuncu kadrosuyla çekileceği ve bunun için eski kadrodan da izin alındığını duyurması başka bir hatası oldu. Çünkü “Sihirli Annem” oyuncularının durumdan hiç haberi yoktu!

Dizi afişi ortaya çıkınca bu kez daha büyük bir kriz çıktı. Yeni afiş günlerce sosyal medyaya espri malzemesi oldu!

Bir Başka Afiş Krizi!

Acun Ilıcalı bugün yine EXXEN’de yayınlanacak bazı programların afişini yayınladı. Ancak “Öğrenci Evi” dizisinin afişi başka bir kriz yarattı!

Acun Ilıcalı’nın “Aynı çatı altında yaşayan dört öğrenci ve hepsinin farklı hikayeleri” diyerek lanse ettiği proje büyük tepki çekti. Çünkü afişte görünen “aynı çatı” öğrenci evi çatılarına pek benzemiyordu! Dizinin afişine “Villada yaşayan öğrencilerin hayatlarını ne yapalım“, “İlk kötü proje geldi“, “Netflix alternatifi sanıyorduk YouTube alternatifiymiş” gibi pek çok yorum yağdı.,

Acun Ilıcalı

Siz ne düşünüyorsunuz, böyle bir öğrenci evini izlemek ister misiniz?

Benzer Haberler

Hakan 22 Aralık 2020

Sabırsızlıkla bekliyorum. Benimle hirlikte bir sürü arkadaşım ve çevrem var. Hemen üye olup izldmeye başlayacağız.

Filiz 22 Aralık 2020

Hiçbir projesini izlemeyi düşünmüyorum gereksiz şeylere zaman ayıraka vaktim yok netflixe yetiyor netflixin yanından geçemez

Bilmem 23 Aralık 2020

Bence tutucak Netflixede rakip olucak her ne kadar beğenilmiyor gibi gözüksede de Tolgshow bile netflixe bin basıcak bence

Yorum Yaz