Acun Ilıcalı’yla Ayrıldıktan Sonra Gözden Düşmeye Başlayan Şeyma Subaşı’nın Son Çırpınışları: 1 Ayda 130K Takipçi Kaybetti!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’yla Ayrıldıktan Sonra Gözden Düşmeye Başlayan Şeyma Subaşı’nın Son Çırpınışları: 1 Ayda 130K Takipçi Kaybetti!

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olarak hayatlarımıza giren Şeyma Subaşı’yı tanımayan yoktur! Her yaptığı hareket ve söylediği söz ile olay oluyor kendisi. Magazin gündemini de sık sık meşgul ediyor Şeyma. Tabii Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra eskisi gibi parlamıyor yıldızı, pek sönük kaldı!

Eski Günler Geride Kaldı!

Şeyma Subaşı story

Özellikle Instagram’da büyük bir takipçi kitlesi olan Şeyma Subaşı’nın şaşalı ve gösterişli hayatı yok geride kaldı. Şimdilerde ise, o eski günlerine geri gitmeye çalışsa da nafile! Pek başarılı olduğu söylenemez. Bir zamanlar herkesin gözünün içine baktığı ve üzerine titrediği Şeyma Subaşı, bugünlerde Instagram’da daha fazla erişim, beğeni ve yorum alsın diye; paylaştığı gönderileri storysinde “New Post” diyerek tekrar paylaşıyor! Ah Şeyma, sen bu hallere düşecek kadın mıydın?

İlgi Çekmeye ve Gündem Olmaya Çalışıyor!

Bugünlerde yanında kızı Melisa ile Miami’de hayatına devam eden Şeyma Subaşı, eskiden Acun Ilıcalı’nın evinde kalıyordu. Ancak, Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya bu konuya karşı çıkmış olacak ki, Acun Ilıcalı, Şeyma’ya yeni bir ev tuttu! Artık yanında kızı Melisa bile varken; Acun Ilıcalı’nın evinde kalamayan Şeyma Subaşı ise, takipçileriyle, o günlerde çektiği video ve fotoğrafları paylaşıyordu bir ara.

Takipçileriyle Kavga!

“Güçlü bir anneyim, güçlü bir kadınım!” imajı vermeye çalışan Şeyma Subaşı, takipçileriyle kavga etmeye de başladı. Her cevabında “Kudurun, beni kıskanıyorsunuz” diyen Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yla beraberken “Kimsenin ne düşündüğü umrumda değil” diyordu sık sık. Bu konuyu detaylı olarak sizlere anlattık:

“Karın Olduğumu Hayal Et!”

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yla beraberken, pek çok haber sitesinde görüyorduk kendisini yaptığı ve yapacağı işler herkes tarafından övülüyor ve çok seviliyordu! Ayrıldıktan sonra ise istediği ilgiyi bir türlü göremeyen Şeyma Subaşı, attığı bir story’de “Karın olduğumu hayal et, kim benimle başa çıkabilir ki?” yazmıştı İngilizce olarak. Bu taşı kime attığı ise belirsiz! Haberin detayları için:

“Acun Bi Konuşabilir miyiz?”

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra yeniden gündem olmuştu ama bu sefer “yanlış zamanda” attığı bir mesajla! Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı canlı yayındayken, “Miami ile ilgili bi konuşmamız lazım” mesajı atmıştı kendisine.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı Mesaj

Sonraki zamanlarda yanlışlıkla attığını söylese de, tahmin edersiniz ki buna inanan pek kimse olmadı.

Takipçileri Eriyor!

Günden güne gözden düşen Şeyma Subaşı, ne kadar çırpınsa da fayda etmiyor! Instagram hesabındaki like sayıları ve takipçisi hızla düşüyor.

Şeyma Subaşı Socialblade

Şeyma Subaşı’nın Socialblade hesabına baktığımızda bir ayda tam 130 bin takipçi kaybettiğini görüyoruz! Resmen bir devrin sonuna şahitlik ediyoruz. Bakalım ilerleyen günlerde, eski günlerine dönmek isteyen Şeyma Subaşı başka neler yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz