Ezgi Mola Jennifer Lopez’e Ayar Verdi: “İzlenme sayıları yerlerde!”

Aleyna

Haberler

24 Kasım 2020

Ezgi Mola Jennifer Lopez’e Ayar Verdi: “İzlenme sayıları yerlerde!”

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bu kez dünya starı Jennifer Lopez’e çattı! Lopez’in videolarının izlenme oranlarıyla dalga geçen Mola, takipçilerini çok güldürdü.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Instagram ve Twitter’ı en verimli kullanan oyuncuların başında geliyor. Aynı zamanda Mola, her gün paylaştığı onlarca video ve tweet sayesinde sosyal medyada en çok takipçisi bulunan oyunculardan biri. Bu durumun Mola’nın oyunculuk kariyerini kötü etkileyeceği söylense de geçen yıl oynadığı Alice müzikali ve bu sezon başrolünde olduğu Masumlar Apartmanı, bu iddiaları çürüttü bile!

Jason Statham’a Takmıştı!

Ezgi Mola

Ezgi Mola, bu sezon Masumlar Apartmanı’nda annesinden gördüğü şiddet nedeniyle takıntılara sahip olan ve kardeşlerine eziyet eden Safiye’yi büyük başarıyla oynuyor. Ama onu yıllarca komedi oyuncusu olarak izledik ve özel hayatında ne kadar komik olduğunu da biliyoruz!

Ezgi Mola story

Komik tavrını ve esprilerini sosyal medyaya da taşıyan Mola, bir ara hayranı olduğu Jason Statham’a fena sardı! Mola, Instagram hesabından “vurdulu kırdılı” filmlerin usta oyuncusu Jason Statham’a tabir-i caizse yürümedi, koştu!

Ezgi Mola story

Ezgi Mola’nın hepimizi güldüren bu sempatik çabaları beklendiği gibi pek bir işe yaramadı. Ama Mola’nın hedefinde bugünlerde bambaşka dünya starları var!

“Gecelik yapmış resmen”

Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan

Karantina günlerinde her akşam bizi kahkahaya boğan Mücbir Sebepler’i izlemeseniz de mutlaka duymuşsunuzdur. Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sunduğu Mücbir Sebepler’in en fanatik takipçileri kesinlikle ünlü arkadaşlarıydı. Nihayet gönüllerince eğlenebilecekleri ve şovlarını sergileyebilecekleri yerler bulan ünlü oyuncular, özellikle kapanış gecesinde döktürdüler! Bu ünlülerin başında da Ezgi Mola geliyordu.

Ezgi Mola story

Mücbir Sebepler’in tekrar başlaması da yine en çok Ezgi Mola, Hazal Kaya ve Berrak Tüzünataç gibi isimlere yaradı. Meğer yayınları hiç kaçırmadan takip eden Ezgi Mola’nın göz kırpmadan izlediği bir diğer yayın da Jennifer Lopez’e aitmiş. “Bizim Mücbir daha çok izleniyor” diyen Mola, Ebru Gündeş’in ikonik elbisesinden gecelik yapan Lopez’i kınamayı da ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz