Deniz Işın Nerede? Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın’ı Görenler Tanıyamadı: Bu Nasıl Değişim!

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Deniz Işın Nerede? Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın’ı Görenler Tanıyamadı: Bu Nasıl Değişim!

Masumiyet ile büyük bir çıkış yapan Deniz Işın’dan oldukça dikkat çeken bir paylaşım geldi. Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sındaki değişimi görenler tanıyamadı.

deniz ışın-leyla ile mecnun-masumiyet

Fox Tv’nin sevilen dizisi Masumiyet, bu sezonun en çok konuşulan yapımlarından biriydi. Çarpıcı konusu ve yıldız oyuncu kadrosu ile iddialı bir şekilde ekran macerasına başlayan dizi, ne yazık ki reyting listelerinde beklenilen başarıyı gösteremedi. Ancak Masumiyet’in ekran yolculuğu kısa sürse de dizinin genç yıldızlarının kariyerlerinin altın çağını da başlatmış oldu. Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın gibi oyuncular bu sezonun en popüler isimleri oldu.

deniz ışın-leyla ile mecnun-masumiyet

Daha önce Her Yerde Sen, Atiye, Sefirin Kızı gibi dizilerden izlediğimiz Deniz Işın Masumiyet’in üstünden çok geçmeden yeni projesini açıkladı. Tüm dönemlerin en efsane dizisi Leyla ile Mecnun’un Exxen’deki yeni versiyonunda yer alacak olan güzel oyuncu, bu sefer dizinin yeni Leyla’sı olarak sevenlerinin karşısına çıkacak.

Görenler Tanıyamadı

Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı Deniz Işın’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu, büyük bir imaj değişikliğine gitti. Güzel oyuncu kendini ünlü makeup artist ve saç tasarımcısı Alp Kavasoğlu’nun ellerine bıraktı. Alp Kavasoğlu ünlü Hollywood yıldızı Rita Hayworth ilhamıyla Deniz Işın’ı bambaşka birine dönüştürdü. O anları sosyal medyadan paylaşan güzel oyuncunun değişimi karşısında ise hayranları çok şaşırdı.

Efsane Geri Dönüyor

deniz ışın-leyla ile mecnun-masumiyet

Burak Aksak’ın kaleminden çıkan, yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü’nün oturduğu Leyla ile Mecnun geri dönüyor. Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin’in başrolünde olduğu TRT’nin fenomen dizisi, artık yepyeni bölümleriyle Exxen’de izleyicisiyle buluşacak. Yeni Leyla’nın Deniz Işın ile hayat bulacağı Leyla ile Mecnun’un yayın tarihi ise henüz belli değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz