Yıllardır Saklanan Gerçek Esra Erol’un Programında Ortaya Çıktı: Cinayet Nedeni Kayınpeder-Gelin Aşkı mı?

Beyza S.

Haberler

17 Haziran 2021

Yıllardır Saklanan Gerçek Esra Erol’un Programında Ortaya Çıktı: Cinayet Nedeni Kayınpeder-Gelin Aşkı mı?

Esra Erol’da programında sular durulmuyor. Özen cinayetinin perde arkasından gelen yepyeni iddialar tüm Türkiye’yi hayrete düşürdü.

esra erolda-ayşe ipek-özen cinayeti

Atv’nin en ilgi çeken programlarından biri olan Esra Erol’da, açığa çıkardığı birbirinden garip olaylar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Evden kaçan kocasını bulmak için yayına çıktığını söyleyen Ayşe İpek hakkında yepyeni iddialar ortaya atıldı. Gözyaşlarına boğularak eşini yuvasına çağırdığını dile getiren Ayşe İpek hakkındaki gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başladı.

İlk Eşini Öldürmüş İddiası

Eşini aramak için Esra Erol’dan yardım isteyen Ayşe İpek hakkında herkesi hayrete düşüren bir ihbar gelmişti. Ayşe İpek’in ilk eşini öldürdüğü iddia edildi. Gelen telefonlara daha fazla dayanamayan Ayşe İpek ise her şeyi anlattı. İlk eşi Özen Bey’i öldürdüğü iddiasını yalanlayan Ayşe İpek, cinayetten oğlunu sorumlu tuttu.

esra erolda-ayşe ipek-özen cinayeti

Olay yerinde bulunmadığını dile getiren İpek, “Oğlum, kayınpederim ve kocam varmış. Bir tartışma olmuş ve oğlum orada babasını öldürmüş. Ben o sırada bahçedeydim. Kayınpederim de olay sonrası oğluma yardım etmiş” dedi. Oğlunun ise cinayetten dolayı hapiste olduğunu söyledi.

“Kayınpederim Benimle Evlenmek İstedi”

Canlı yayına bağlanan köylülerden biri ise Özen cinayetinden Ayşe İpek’in sorumlu olduğunu söyledi. Ayşe İpek’ten ise herkesi şok eden bir itiraf geldi. İpek, “Kayınpederim onun maaşını almamı istediği için nikah kıymaya çalıştı ama olmadı. Böyle bir şey olmadı ama boşandıktan sonra 1 sene kayınpederimle beraber yaşadık.” dedi.

esra erolda-ayşe ipek-özen cinayeti

Tüm bu iddialar üzerine ise Özen Bey’in kardeşi canlı yayına bağlandı. Bildiklerini tek tek anlatan Şeref Bey kardeşinin cinayetinden babası ve Ayşe İpek’i sorumlu tuttu. “Kardeşim Özen’in öldürülmesini babam ve Ayşe birlikte planladı. Babamın polise verdiği ifade Ayşe’nin hayatını kurtardı. Babam o ifadeyle her şeyin üzerini örttü.” diyen Şeref Bey’in iddiaları tüm stüdyoyu hayrete düşürdü. Tüm görgü tanıklarına rağmen cinayeti işlediğini inkar eden Ayşe İpek’in aradığı eşi Ayhan Bey ise Ayşe İpek’ten ayrılmak istediğini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz