Dedikodu Kazanı: Hem Demet Akalın Hem de Seren Serengil’in “Çalıntı” Tasarımları, Seda Sayan’dan Şok Açıklama!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

17 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Hem Demet Akalın Hem de Seren Serengil’in “Çalıntı” Tasarımları, Seda Sayan’dan Şok Açıklama!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır mısınız? Bakalım 17 Haziran Perşembe günü ünlüler camiasında neler yaşanmış.

1. Seren Serengil Parfüm Şişesi de Çalıntı Çıktı!

Yine Seren Serengil, yine çalıntı iddiaları! Ticarete atılan Seren Serengil, bu işi çok sevmiş olacak ki şampuan, krem, mayo ve ayakkabıdan sonra bir de parfüme el attı. Ancak Seren Serengil’in mayo ve ayakkbı koleksiyonu hakkında çıkan çalıntı iddialarından parfüm de nasibini aldı. Parfüme anneannesinin adını veren Seren Serengil’in parfüm şişesi, dünyaca ünlü Marc Jacobs markasının Decadence parfümünün şişesiyle bire bir benzerlik gösteriyor! Ne diyelim, Sero bu her şeyi yapabilir… Bu ara detaylar için:

2. Serdar Ortaç ve Seçil Gür Yine Ayrıldı!

blank

Serdar Ortaç’ın aşkta yüzü gülmüyor! Yıllar sonra birleşen iki sevgili yine ayrıldı. Seçil Gür’le ayrılan Serdar Ortaç, bu ayrılığı nazara yordu! Ne diyelim, umarız barışırlar. Bu arada detaylar için:

3. Seda Sayan “Yanlışlıkla Yazdım” Dedi!

blank

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil kavgasında sona geldik! Geçtiğimiz gün Mali için tecavüzcü diyen Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in kendisinden özür dilemesinin ardından yanlış bir açıklama yaptığını açıkladı; “Şahsıma yapılan çok ağır hakaretlerden sonra öfkeyle, ayrılık sebebi olan ‘aldatma’yı, ‘tecavüz’ diye yanlış dile getirdim. Kamuoyunun bilgisine… ‘İftira’ değil, ‘yanlış açıklama’ oldu”

4. Demet Akalın Seren Serengil’e Özendi!

Instagram’ın sevilen sayfalarından “Popbizde”nin iddiasına göre Demet Akalın’ın 2014 yılında çıkarttığı Rekor albümünün kapağı Dolce & Gabbana markasının 2013-2014 kreasyonundan alınmış; “Yıllar sonra ortaya çıktı, Demet Akalın’ın albüm kapağındaki kişi kendisi değilmiş ✍? Olaylar olaylar, Demet Akalın’ın 2014 yılında yayınladığı “Rekor” albümünün kapağındaki kadının kendisinin olmadığı ortaya çıkmış, birçok müzik sitesi paylaşmış. Global bir moda blogunda, Dolce & Gabbana markasının 2013-2014 kreasyonundan paylaşılan fotoğrafı fark eden Türk takipçilerin, gözünden kaçmamış. Modelin yüzüne Demet Akalın’ın yüzünün shoplanarak yerleştirildiği, fotoğrafın tamamen modele ait olduğu ortaya çıkmış.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz