Burcu Biricik’e Tatil Yaramadı! Camdaki Kız’dan Yüzüklerin Efendisi Evrenine Transfer Oldu: Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Burcu Biricik’e Tatil Yaramadı! Camdaki Kız’dan Yüzüklerin Efendisi Evrenine Transfer Oldu: Ortalık Karıştı!

Camdaki Kız sezon arasına girince Burcu Biricik ne yapacağını şaşırdı. Ünlü oyuncu can sıkıntısının çaresini sosyal medyada bulunca eğlenceli görüntüler ortaya çıktı.

burcu biricik-camdaki kız

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız şüphesiz bu sezonun en iddialı yapımlarından biri oldu. Yıldız kadrosu ve çarpıcı konusuyla reyting listelerini altüst eden fenomen dizi, çok kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başladı. Başrollerinde daha önce Kırmızı Oda’da izlediğimiz ve hayran kaldığımız Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun olduğu Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Selma Ergeç, Hande Ataizi gibi isimler var.

Dizi Bitince Sosyal Medyaya Sardı

Bildiğiniz gibi Camdaki Kız oldukça başarılı bir sezonun ardından tatile girdi. Dizideki performansı ve güzelliği ile göz dolduran başrol Burcu Biricik ise tatili fırsat bilip kendini doğanın huzurlu kollarına bıraktı. Eşi Emre Yetkin ile sezonun yorgunluğunu atmak için tatile çıkan güzel oyuncu, sosyal medyada da sık sık paylaşımlar yapmaya başladı.

burcu biricik-camdaki kız

Burcu Biricik’ten ilgi çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu tatilde can sıkıntısını gidermek için filtrelerle kendine eğlence yarattı. Elflere benzediği bir filtre ile kendini değiştiren güzel oyuncu, o keyifli görüntüyü sevenleriyle paylaştı. Paylaşımına “Alla Alla” diye not düşen Burcu Biricik, sosyal medyada olay oldu.

Gelinliğin Fiyatı Dudak Uçuklattı

burcu biricik-camdaki kız

Burcu Biricik’in Camdaki Kız’ın sezon finali bölümünde giydiği gelinlik gündeme bomba gibi düştü. Adeta peri kızına dönüşen Camdaki Kız’ın Nalan’ı Monaco Prensesi Grace Kelly’e benzetildi. Dizinin ardından gelinlik de oldukça popüler oldu. Final bölümünün ardından gelinlik için butiğe rekor sayıda sipariş geldiği öğrenildi. Dizinin hayranlarından birinin ise tam 43 bin tl ödeyerek Burcu Biricik’in giydiği gelinliği satın aldığı belirtildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz