Aşıklar Ne Yapacağını Şaşırdı: Oğuzhan Koç Çöpçatan Oldu! Demet Özdemir Dostlarını Üzdü

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Aşıklar Ne Yapacağını Şaşırdı: Oğuzhan Koç Çöpçatan Oldu! Demet Özdemir Dostlarını Üzdü

Son dönemlerin en popüler çiftlerinden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Ünlü çiftten gelen paylaşımlar bu sefer herkesi çok şaşırttı.

oğuzhan koç-demet özdemir

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşkı bu senenin en ilgi çeken aşklarından biri oldu. Uyumlu kimyaları ile dikkat çeken ve birbirlerine çok yakıştırılan sevilen çiftin aşkı hem sosyal medyanın hem de magazin dünyasının gündeminden düşmüyor. Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile büyük bir çıkış yaptıktan sonra Erkenci Kuş, Doğduğun Ev Kaderindir gibi projelerde yer alan güzel oyuncunun ismi farklı isimlerle aşk dedikodularına karışmış ama Özdemir hep yalanlamıştı.

oğuzhan koç-demet özdemir

Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç ile ilişki yaşadığını duyunca ise hepimiz çok şaşırmıştık. Bu yıla damga vuran çiftlerden biri olan ikili bir süredir dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Birbirlerinin arkadaş ortamıyla da tanışan ünlü çiftimiz haklarındaki iddialara rağmen ilişkilerini tam gaz devam ettiriyor.

Oğuzhan Koç’un Takipçisinden Garip İstek

Çok Güzel Hareketler Bunlar, 3 Adam gibi yapımlarla üne kavuşan Oğuzhan Koç, oyunculuk ve komedyenliğin yanında aynı zamanda da oldukça başarılı bir şarkıcı. Beni İyi Sanıyorlar, Ayy, Kendime Sardım gibi birbirinden hit şarkılar ile Türkçe müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran ünlü ismin takipçisinden garip bir istek geldi.

oğuzhan koç-demet özdemir

Bir Takipçisi ünlü sanatçıyı Antalya’ya konsere çağırdı. Bu mesajı Instagram hikayelerinde paylaşan Oğuzhan Koç, çöpçatanlık isteği ile karşılaştı. O mesajı gören Oğuzhan Koç’un başka bir takipçisi “Abi takipçilerine baktım bulamadım bu çocuğu lütfen ismini atar mısın banaa iyi şeylere vesile olursun belki” diye bir mesaj attı. Bu çöpçatanlık isteğine ise Oğuzhan Koç “Hayda” diye cevap verdi.

Demet Özdemir Arkadaşlarını Üzdü

Oğuzhan Koç çöpçatanlıkla uğraşırken Demet Özdemir’den de dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu “Tek dostum” diye not düştüğü bir paylaşımda bulundu. Güzel oyuncunun bu esprili paylaşımı ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

oğuzhan koç-demet özdemir
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz