Kaan Yıldırım’la Yollarını Ayıran Hadise Derin Bacak ve Göğüs Dekoltesiyle Herkesi Kendine Hayran Bıraktı!

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Kaan Yıldırım’la Yollarını Ayıran Hadise Derin Bacak ve Göğüs Dekoltesiyle Herkesi Kendine Hayran Bıraktı!

Güzel şarkıcı Hadise geçtiğimiz haftalarda Kaan Yıldırım’la yolları ayırdıktan sonra “Hay Hay” şarkısı sayesinde zirveye oturmuştu. Ardından Mehmet Dinçerler ile adı aşk dedikodularına karışan Hadise, bugün Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafla ortalığı yangın yerine çevirmeyi başardı. Derin bacak ve göğüs dekoltesiyle herkesi kendine hayran bırakan güzel şarkıcının hem fiziği hem de güzelliği dikkatlerden kaçmadı.

Olaylaar Olaylaaar

Bildiğiniz gibi Hadise – Kaan Yıldırım cephesinde arka arkaya iddialar ve aşk dedikoduları alevlenmeye devam ediyor. İlk olarak Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma dilekçesinde adı geçtiği iddia edilen Hadise, o dönemler medya tarafından büyük bir baskı altına girmişti. Özellikle de Hürriyet’in Hadise için Reza Zarrab’la ilişki yaşadığını iddia etmesi ortalığı bir anda yangın yerine çevirdi.

blank

Bu iddianın ardından sosyal medyadan hem linç hem de destek gören Hadise, Reza Zarrab ve Ebru Gündeş konusunda koruma kararı ve medya yasağı çıkarttı ancak iddialar çoktan alevlenmişti bile! O günlerde sık sık linçlenen Hadise’ye ünlüler camiasından da destek gecikmemişti. Fakat ortaya atılan bir iddiaya göre Hadise’nin sevgilisi Kaan Yıldırım her ne kadar güzel şarkıcının yanında gözükmüş olsa da; ikili bu söylentilerin ardından yollarını ayırmış!

blank

Hadise’nin Güzelliği Herkesi Büyüledi!

Bu iddiayı destekleyen en büyük nokta ise Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ayrılık açıklamasından kısa bir süre sonra farklı isimlerle anılmaya başlaması oldu. Kaan Yıldırım’ın Çağla Şıkel’le, Hadise’nin ise Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemini bir hayli meşgul etti. İki taraftan da aşk konusunda yalanlama gelmiş olsa da; ünlüler camiasındaki bu açıklamalara pek güvenmemek lazım!

Tüm bu iddiaların ve söylentilerin ardından kendisini mesleğine veren Hadise ise bugün Instagram hesabından derin bacak ve göğüs dekolteli bir tatil fotoğrafı paylaştı. Bunca olayın ardından tatili hak eden Hadise’nin güzelliği ise görenlerin başını döndürdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz