Detone Eleştirileri Alan Deniz Seki, Sarı Bez Çıkışı: “Deniz Seki de Olsan…”

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Detone Eleştirileri Alan Deniz Seki, Sarı Bez Çıkışı: “Deniz Seki de Olsan…”

Türk müziğinin sevilen isimlerinden olan Deniz Seki sesiyle ve Instagram paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor! Instagram’ı aktif olarak kullanan sanatçılardan biri olan Deniz Seki, bu sabah yaptığı paylaşımla takipçilerinin yüzünü güldürdü!

Geçtiğimiz Haftalarda İbo Show’da Çok Eleştirildi!

Uzun yıllar sonra İbo Show ile geri dönen İbrahim Tatlıses’in ilk konukları; Türkiye’nin güçlü sesleri Kutsi ve Deniz Seki’ydi. Programda birçok şarkı seslendiren ikili herkese müzik resitali yaşatıyordu ama Deniz Seki’nin Ahmet Kaya’nın Nereden Bileceksiniz şarkısını seslendirmeye başlamasıyla olayın rengi birazcık değişti!

İzleyenler, Deniz Seki’nin Nereden Bileceksiniz şarkısını kendisine göre yorumlamasından pek de hoşnut olmadılar! Tabii sosyal medya durur mu? Durmaz! Deniz Seki’ye ardı ardına eleştiriler gelmeye başladı! Herkes Deniz Seki’nin detone olduğunu iddia ediyordu ama kendisi bu eleştirileri kabul etmedi!

Şarkıcı Çağla İle Birbirlerine Girdiler!

Hatta durum o kadar büyüdü ki, Şarkıcı Çağla ile Deniz Seki birbirlerine girdiler! Gazetemagazin isimli magazin sayfasının; “Deniz Seki, Ahmet Kaya’nın şarkısında detone oldu!” Instagram paylaşımının altına “Saz mı, Caz mı” şarkısının coverı ile ünlenen Çağla’nın yorumuyla kavganın fitili ateşlenmiş oldu!

Deniz Seki Çağla kavga

Bu kavganın üzerine Çağla’dan karşı atak geldi ve şarkı söylediği bir videoyu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı! Sosyal medyada Çağla’nın yaptığı bu atak; Deniz Seki’ye miydi, yoksa reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yapılmış bir hareket miydi çok konuşuldu!

Takipçileriyle Paylaştı!

Yaşanan polemiğin ve eleştirilerin ardından sessiz kalmayı tercih eden Deniz Seki, bu sabah Instagram’da paylaştığı fotoğrafla takipçilerinin yüzünü güldürdü!

Evinin mutfağında çektiğini selfie’de tezgahta bulunan sarı bezi ti’ye alarak “İster Ayşe teyze ol, ister Deniz Seki o sarı bez orda olacak ???” açıklamasıyla Instagram’da paylaştı ama takipçileri tezgahta duran sarı bez yerine, arkaplanda gözüken kırmızı koltuğun üzerine ne olduğunu merak ettiler ve bu meraklarını Deniz Seki ile böyle paylaştılar:

Deniz Seki yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz