Kanal D’nin Sadakatsiz Dizisinden Üzücü Haber Gedi! Dizi Pandemi Nedeniyle Sağlık Arası Veriyor!

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Kanal D’nin Sadakatsiz Dizisinden Üzücü Haber Gedi! Dizi Pandemi Nedeniyle Sağlık Arası Veriyor!

Yeni dönemin en sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz Kanal D’de yayınlanmaya başlamıştı. Başarılı bir şekilde ilerleyen dizi en son 7. bölümünü yayınladı. Son dakika bir duyuruyla dizi yapımcısından dizinin hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Dizinin Konusu Ne?

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk başrolleri paylaşıyor. Ezel dizisinin unutulmaz karakteri Eyşan’a can veren Cansu Dere, bu kez de “Asya” karakteriyle izleyici karşısında. Caner Cindoruk ise Asya’nın kocası Volkan’ı oynuyor. Karı kocanın bir de oğulları var, Ali. Ali karakterine de Alp Akar can veriyor.

Dizinin Doktor Foster dizisinden uyarlandığını biliyoruz. Dizide bu üç kişilik çekirdek aile yıllarca mutlu mesut yaşamışlar. Ta ki Asya kocasının atkısında bir kadın saç teli bulana kadar. Zaten bundan sonra da olaylar gelişiyor.

Volkan’ın bir sevgilisinin olduğu ortaya çıkıyor. Sevgilisi bir de Volkan’dan hamile. Her şeyi öğrenen Asya da ince ince intikam planlarını işliyor.

Son Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz Çarşamba akşamları saat 20:00’da Kanal D’de yayınlanıyor. İzleyiciler de pür dikkat diziyi izlemeye başlıyor. Son bölümde neler olmuştu derseniz, biraz hatırlayalım.

Asya son bölümde bir yüzleşmeyle karşı karşıyaydı. Bu yüzleşme tüm dengeleri değiştirmişti. Asya kendini bir çıkmazın içinde hissediyordu. Ailesiyle sorunlar yaşayan Derin ise sevgilisi Volkan’a sığınmıştı. Hal böyle olunca Volkan da iyice köşeye sıkışmıştı.

Yayınlanacak yeni bölümle Asya ve Volkan arasındaki mücadele daha da acımasız hale geliyor. Sürpriz kararlarla beklenmeyen ittifaklar oluşuyor. Asya Volkan çiftinin oğulları Ali ise tam ortada kalan kişi.

Acaba her şeyi belirleyen Ali mi olacak? Nefesler tutuldu ve bir sonraki bölüm heycanla bekleniyor.

Üzücü Bir Haber Var!

Herkes merakla 8. bölümü beklerken dizinin yapımcısından yeni bir haber geldi. Değerli izleyiciler, Sadakatsiz dizisi pandemi sebebiyle bir hafta ara veriyor. Medyapım, “Bir haftalık sağlık arası veriyoruz, haftaya görüşmek üzere.” diyerek bu akşam dizinin yayınlanmayacağını duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz